Strona wymaga obsługi JavaScript
Proszę włącz JavaScript aby kontynuować[ PS3-HACK.PL ]

WebMAN MOD

Oprogramowanie typu homebrew na Playstation 3
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do publikacji materiałów związanych z Homebrew lub ewentualnych komentarzy/pytań do tematów już istniejących. Zabronione jest tworzenie nowych tematów z prośbami o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!

Re: WebMAN MOD

Postprzez DawidB » 03.12.2018, 02:38

sq9ppw napisał(a):Utworzyłem foldery na dysku wrzuciłem tam gierkę i wszystko działa. Dzięki!!
Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli mam CFW Cobra to mogę zapisać się Play Station Network? Nie chce grać online ale gra w którą chciałbym zagrać w trybie multiplayer wymaga tego.

Cobra w CFW służy tylko do tego żeby można było grać w kopie gier. A nie do grania online
Żebyś mógł wejść do online to musisz się ukryć
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)
DawidB
Elite
Elite

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 261 razy
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX

Sponsorzy

Postprzez zajec » 04.03.2019, 23:04

webMAN MOD v1.47.12

Obrazek

Changelog v1.47.12:

Added support for 4.83/4.84 CEX/DEX
Added "Auto CONFIG" for PS2ISO
Added boot_init.txt automation script
Server for PC tool of PS3MAPI can be enabled/disabled through /setup.ps3
Fixed FTP connection for some servers

webMAN MOD additional features (by Aldostools)
Spoiler:

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

--- 26.03.2019, 18:43 ---

webMAN MOD v1.47.14

Obrazek

Changelog v1.47.14:

Added option to /setup.ps3 to disable the beeps on reboot/shutdown/disable syscalls/pkg install/play disc
    Ftp server now writes to /dev_blind in safe mode
    Rename the existing file before overwrite it, deletes the backup if the upload was successful and restore the original if the upload failed)
    Upload to /dev_blind now sets permissions to 0644 instead of 0777
    Added support for /boot_plugins_nocobra.txt (4.84.3 Starbuged)

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A HABIB CFW STARBUGED 4.84.3 COBRA 8.01​
zajec
Silver Member
Silver Member

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez esc » 01.12.2019, 14:25

Do tej pory używałem na oprogramowaniu FERROX Cobra 4.84 Webmana 1.47.10 oraz PSN Pach 2017.02/B. Kiedy system startował to w górnym prawym rogu pokazywały się 2 dymki z napisami że Webman został załadowany oraz za chwilę, że PSN Patch jest włączony.

Przeważnie kiedy aktualizuje oprogramowanie konsoli patrzę też czy te 2 programy nie mają jakiś nowszych wersji i tak było tym razem. Zaktualizowałem do FERROX Cobra 4.85 i patrzę jest nowy Webman o numerze 1.47.25.9. Zainstalowałem go choć już na wstępie zwróciłem uwagę iż, poprzednie moje pkg webmana miały około 5-6MB a ten ma 11MB i tamte były określane jako upadter a ten jako installer.

I teraz tak nie mogę zmusić nowego webmana 1.47.25.9 do tego aby przy włączaniu konsoli pokazywał chmurkę "webman załadowany" pomimo tego iż wiem, że na pewno gdzieś taka opcja istnieje gdyż widać to na filmiku https://youtu.be/gslwNrilPU4?t=95 w 1.38 minucie. Sam webman na pewno się ładuje bo z kolei wciskając L3+R3+R2 dostaje powiadomienie iż webman został wyładowany. Ale mam też gorszą rzecz - często na nowym webmanie 1.47.25.9 wiesza mi się konsola na uruchamianiu w momencie logowania usera.

Ma ktoś jakieś pomysły na razie wróciłem do starej wersji.
esc
Silver Member
Silver Member

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

• Sponsorzy

Powrót do Homebrew