Gra w 3 plikach pkg

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Gra w 3 plikach pkg

Postprzez BURZAA4 » 13.11.2019, 11:57

Witam
Pobrałam grę po jej wypakowaniu mam 3 pliki pkg ... install_1(7gb) install_2(4gb) instal_3(2gb) jak się za to zabrać znaczy instalować po kolei? po instalacji pierwszego pkg poprosi o następny? Albo czy można tą gre jakoś scalić w jeden pkg albo przerobić na iso?
BURZAA4
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 32
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.01.2012, 10:26
Firmware: 3.55 CFW Kmeaw

Sponsorzy

Re: Gra w 3 plikach pkg

Postprzez Atr3ju » 13.11.2019, 19:51

Najwyraźniej ktoś ją podzielił, może jakiś fanatyk plików pkg (niewiadomo). Bardziej skusiłbym się na szukaniu tej gry w iso czy jako folderówka (w sumie iso i folderówka to praktycznie to samo) ale jeśli nie masz możliwości znaleźć tej gry w iso to rozpakuj wszystkie pliki pkg do jednego foldera, folder zrób na iso i będzie działać. Choć może się zdarzyć że nie będzie działać taka gra przerobiona na iso. Wówczas trzeba będzie chyba zrobić pkg przez program PS3 PKG Builder lub Trueancestor PKG Repacker.

Czy sama gra działa po zainstalowaniu tylko i wyłącznie pierwszego pliku install_1 ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Re: Gra w 3 plikach pkg

Postprzez Legrys » 14.11.2019, 03:30

Zainstaluj po kolei i zobacz czy gra działa, a powinna, mam takie jeden chyba wynalazek i chodzi.
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434

Za ten post autor Legrys otrzymał podziękowanie od
BURZAA4 (18.11.2019, 22:31)
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Gra w 3 plikach pkg

Postprzez BURZAA4 » 18.11.2019, 22:30

Legrys napisał(a):Zainstaluj po kolei i zobacz czy gra działa, a powinna, mam takie jeden chyba wynalazek i chodzi.

Dzieki zadziałało:)

--- 18.11.2019, 21:35 ---

Atr3ju napisał(a):Najwyraźniej ktoś ją podzielił, może jakiś fanatyk plików pkg (niewiadomo). Bardziej skusiłbym się na szukaniu tej gry w iso czy jako folderówka (w sumie iso i folderówka to praktycznie to samo) ale jeśli nie masz możliwości znaleźć tej gry w iso to rozpakuj wszystkie pliki pkg do jednego foldera, folder zrób na iso i będzie działać. Choć może się zdarzyć że nie będzie działać taka gra przerobiona na iso. Wówczas trzeba będzie chyba zrobić pkg przez program PS3 PKG Builder lub Trueancestor PKG Repacker.

Czy sama gra działa po zainstalowaniu tylko i wyłącznie pierwszego pliku install_1 ?

Nie było innej gry niż ta podzielona na 3 pliki pkg. Myślę że nie udałoby się zrobić z tego iso bo w iso nadal byłyby 3 pliki pkg a zazwyczaj w iso są gry "folderowki" jak to nazwałeś. Nie sprawdziałam pojedynczo choć po instalacji 1 install pojawiła się gra to od razu instalowałam install 2 i install 3 i działa. Dzięki za chęci.
BURZAA4
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 32
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.01.2012, 10:26
Firmware: 3.55 CFW Kmeaw



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

© 2010-2024