Powrót do PS3

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Powrót do PS3

Postprzez Drow » 01.09.2019, 10:46

Witam wszystkim,
chcę wrócić do PS3, ale tym razem chcę pobawić się w przerobienie i granie za darmo :D Kiedyś już miałem PS3 Slim, ale tam działałem tylko na oryginalnych płytach, teraz trochę ze względu na brak miejsca na przechowywanie gier, jak i ze względu na to, że mam sporo ważniejszych wydatków niż gry, a chęć pogrania pozostała, postanowiłem kupić PS3 i je przerobić. Mam kilka pytań z tym związanych i mam nadzieję, że uzyskam tu od was odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)
1. Czy nadal trzeba uważać na to jaką konsolę się kupuje? Nie ukrywam, że najchętniej nabyłbym Super Slim, ale jeśli są duże problemy z tym by grać za darmo rozważę też zakup Slim.
2. Czy są jakieś faktyczne różnice sprzętowe miedzy Super Slim a Slim?
3. Czy po wgraniu CFW nie trzeba już więcej się potem bawić (w specjalny sposób uruchamiać grę itp.) i można tylko pobierać, wrzucać na dysk i grać?

PS. Tak wiem, to podstawy podstaw, ale jestem w tym kompletnie zielony. Zawsze grałem na oryginałach i proszę o wyrozumiałość :)
Avatar użytkownika
Drow
Newbie
 
Posty: 1
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 01.09.2019, 10:12

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

© 2010-2024