Prośba o pomoc

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Prośba o pomoc

Postprzez rafciosz » 17.05.2019, 20:51

Witam wszystkich, na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem kompletnie zielony, ale chętny do nauki :)
Posiadam PS3 "zhackowaną" - taką już zakupiłem znaczny czas temu, od tamtej pory nie robiłem żadnego update'u poza transferem FTP, okazjonalnym odpaleniem gry, filmami BD, ale przejdźmy do sedna:

Chciałbym zupdate'ować firmware, homebrew i co jeszcze się da... Na tą chwilę wygląda to tak:
- CFW 4.80
- konsola CEX
- Rebug Toolbox version 02.02.10
- Cobra 7.3

- Mam możliwość emulacji PSX (przestało działać), PS2, zainstalowany webman.

Proszę o wyrozumiałość, czuję się trochę jak dziecko we mgle, ale zdaję sobie sprawę, że działania, które planuję wykonać niosą za sobą ryzyko uszkodzenia konsoli, stąd taka ostrożność, grad pytań -z gry dzięki za wszelkie uwagi :)

PS: Na co dzień mam do czynienia z IT, ale nie w kwestii konsol :)
rafciosz
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 03.12.2016, 15:30

Sponsorzy

Re: Prośba o pomoc

Postprzez Atr3ju » 19.05.2019, 19:35

Gram na CFW 4.80 od 3 lat (czerwiec 2016 bo wtedy 4.80.2 był najnowszym) i nie korci mnie instalować nowszego bo po co, co najważniejsze to mi działa czyli gry a takiej która wymaga np. 4.81 jeszcze nie miałem także luz i zadaj sobie pytanie po co i na co chcesz to zrobić. Oczywiście możesz poinstalować nowsze wersje, tu nikt nikomu nic nie zabrania.

W dziale Poradniki masz mój krótki poradnik jak zainstalować na nowo CFW.
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

© 2010-2024
cron