HABIB CFW STARBUGED 4.84.2 COBRA 8.01​

Najpopularniejsze odmiany CFW na Playstation 3
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do publikacji materiałów związanych z CFW lub ewentualnych komentarzy/pytań do tematów już istniejących. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów z prośbami o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

HABIB CFW STARBUGED 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez zajec » 04.03.2019, 22:46

Obrazek


CECHY: ( Zawiera funkcje Rebug Lite + Cobra v8.0x )

    Wtyczki działające w tle podczas startu systemu (sprx)
    - Obsługa ISO: PS1 / PS2 / PS3 / PSP / DVD / BluRay (obsługa Split ISO na dyskach FAT32)
    - Obsługa sieci: PS1 / PS3 / DVD / BluRay / PKG
    - Funkcja Blu-ray Movie free Funkcjonalność NTFS HDD Support (prepNTFS lub multiMAN Wymagany do skanowania zawartości)
    - Wsparcie PS2 ISO dla konsol BC (HW) / nie BC (SW)
    - Syscall 11 - Cobra lv1 Peek
    - Syscall 15 - Umożliwia wykonanie dowolnej wewnętrznej funkcji LV2
    - Obsługa wtyczek PSNPatch Stealth
    - *** Ripy ISO są wymagane, aby uzyskać 100% wsparcia, np. Po wyłączeniu linii systemowych, gry takie jak Call of Duty nie będą mogły być odtwarzane, chyba że użyjesz zgranych ISO, NIE WYJMUJ, ŻE wszystko jest w pełni funkcjonalne, gdy wyłączasz wbudowane funkcje od COBRA. Zgrywanie folderów NIE jest kompatybilne z trybem niewidzialności PSNPatch ze względu na możliwość wyłączenia funkcji Disc-less dla folderu JB w folderze COBRA ****
    - Obsługa PS3MAPI, pozwala dołączyć proces na obu CEX / DEX za pośrednictwem własnej aplikacji API.
    - Ochrona przed usunięciem kopii zapasowej, Dodaj pełną obsługę kopii zapasowej PS3 na wszystkich multiMAN / sMAN / webMAN, widłach menedżera IRIS i Managunz.
    - Zezwalaj na modyfikację na Syscall 6/7/8/9/10/11/15.
    - Spalona / spalona obsługa nośników optycznych dla gier PS1 / PS3 we wszystkich modelach
    - Homebrew blocker - blokuje dostęp homebrew, gdy Syscalls są wyłączone
    - Nowość w wersji 8.00 Run payload z uprawnieniami jądra - Dodano opcję uruchamiania ładunku z uprawnieniami jądra, takimi jak ps vita skprx. to jest wielka rzecz! można robić haki, printf na rzecz socata, robić to, co im się należy. w chwili obecnej obsługiwana jest tylko jedna porcja danych na raz. w przyszłości mogę to zwiększyć
    - Nowość w wersji v8.00 Poprawiono szybkość rozruchu - ponieważ nie ma stage1.
    - Nowości w wersjach v8.00 Konsole PS2 bc i semi bc nie będą ładować iso po wyłączeniu kobry - wyłącz kobrę za pomocą kodu operacyjnego)

FEATURE - Pełna polska obsługa XMB / PS2 Emu (Zapewnij pełną polską obsługę znaków)
FUNKCJA - Całkowicie wyłączona ochrona Cinavia (obsługa nośników optycznych / bd iso, AACS musi być odszyfrowany)
FUNKCJA - Kompatybilność sklepu Homebrew (pobieranie pakietów z debugowanymi podpisami jest już dostępne w sprzedaży CFW).
FUNKCJA - PSN / SEN Dostępność (PSN / SEN Dostępny, do następnej aktualizacji OFW )
FUNKCJA - Zgodność XMBM + (XMB Manager Plus opracowany przez zespół XMBM jest teraz obsługiwany przez osobne pliki pkgs).
FEATURE - HAN Toolbox Compatibility (Dodano obsługę Toolbox HAN do testowania HAN Signed pkg na CFW)
FUNKCJA - Ulepszona gra zdalna (odblokowuje ograniczenie działających aplikacji / gier do zdalnego grania, wyłączając sprawdzenie flagi SFO)
FEATURE - In Game Screenshot (Pozwala robić zrzuty ekranu w grze
FUNKCJA - Zgodność z Tokenem QA
FUNKCJA - Włączono inne wsparcie dla systemu operacyjnego ++ (użyj narzędzia Rebug Toolbox do uruchamiania innych systemów operacyjnych z różnymi łatkami LV1)
FUNKCJA - Menedżer pakietów (zamiennik standardowej opcji "Zainstaluj pliki pakietów")
FEATURE - zgodność z FSELF (obsługiwany jest fałszywy podpis ELF)
FUNKCJA ( Opcjonalnie ) Zestaw narzędzi 02.0 3 .00

    USTAWIENIA MULTIPLEKSU XMB Włącz lub wyłącz wtyczkę XMB CFW ustawień mysis v0.1. Ta funkcja jest dostępna w kolumnie Sieć na XMB po włączeniu.
    PRZEJŚCIE TRYBU COBRA : Tryb COBRA Domyślnie ACTIVE , ta opcja może przełączać tryb COBRA, aby włączyć ładunek COBRA 8.00 podczas uruchamiania
    TOGGLE QA : Włącz / wyłącz flagę QA. Włącz dla łatwej zmiany wersji i innych dodatkowych funkcji we wszystkich wersjach 3.55-4.84 CFW.
    TRYB ODZYSKIWANIA PRZEŁĄCZNIKA: Włącz / wyłącz flagę trybu przywracania. Po włączeniu PS3 uruchomi się ponownie w trybie odzyskiwania.
    LOAD LV2 KERNEL: Załaduj lv2_kernel.self. [KERNEL_NAME] z USB lub / dev_hdd0
    BACKUP / RESTORE XREGISTRY: Wykonaj kopię zapasową lub przywróć ustawienia systemowe PS3 z USB
    ZMIEŃ REGUŁY VFLASH / NAND : Zmień rozmiar regionu VFLASH / NAND 5, aby umożliwić instalację aplikacji Inne.
    INSTALACJA PETITBOOT: Zainstaluj Petitboot na VFLASH / NAND Region 5 z USB.
    SET GAMEOS BOOT FLAG: Ustawia flagę startową GameOS. Użyj tej opcji, jeśli na PS3 występują problemy z uruchamianiem tytułów PS2 po uruchomieniu usługi OtherOS lub przypadkowo odesłał cię z powrotem do OtherOS, gdy próbujesz wejść w tryb odzyskiwania.
    UTWÓRZ PAKIET FOLDER NA PS3: Utwórz folder / dev_hdd0 / packages lub PS3, który będzie używany z Menedżerem pakietów.
    EXPORT HYPERVISOR LV1 MEMORY: zapisz pamięć LV1 do dev_usb000 lub dev_usb006 lub dev_hdd0, jeśli nie zostanie znaleziony usb.
    EKSPORTOWA PAMIĘĆ GAMEOS LV2: zapisz pamięć LV2 do dev_usb000 lub dev_usb006 lub dev_hdd0, jeśli nie zostanie znaleziony usb.
    EXPORT FLASH TO FILE: Utwórz kopię zapasową bieżącego pliku NOR / NAND do pliku dev_usb000. Zajmuje około 45sekund dla NAND
    DUMP EID ROOT KEY : Zrzuć klucz eid root.

FUNKCJA - Ustawienia XMB CFW v0.1a ( Opcjonalne )
    Ikony XMB dla różnych zadań CFW, dostępne w kolumnie sieci (na XMB) Po prostu wybierz i zadanie zostanie wykonane!
    S stawienia - przełączanie COBRA
    Narzędzia Dump - Klicense, File Secure ID, IDPS, klucz dysku Hash Narzędzia serwisowe - Wyświetl minimalną wersję obniżenia wersji FW, przebuduj bazę danych, sprawdź system plików, wejdź w tryb odzyskiwania (tylko modele NOR)
    Zaawansowane narzędzia serwisowe - wprowadzenie FSM (!!! NIE WOLNO instalować FW przy FSM, które może prowadzić do RSOD !!!), zmienić Dysk BD i naprawić RSOD

PATCHED - Appldr: Kontrola skrótu pamięci LV2 jest wyłączona (ochrona pamięci na LV2 jest wyłączona na wyższym poziomie)
PATCHED - LV1: Wyłącz kontrolę integralności systemu (bezpieczna w użyciu z niedopasowanymi wersjami COREOS / SYSCON lub jeśli PS3 nie ma włączonej kontroli jakości)
PATCHED - LV1: Nieudokumentowana funkcja 114 (Zezwalaj na mapowanie chronionej pamięci)
PATCHED - LV1: Pomiń wszystkie kontrole ACL (wymagane, aby umożliwić uruchamianie innych systemów operacyjnych)
PATCHED - LV1: Obsługa Peek and Poke (nieużywane wywołanie LV1 182 i 183)
PATCHED - LV2: Obsługa Peek and Poke (LV2 Syscall 6 i 7)
PATCHED - LV2: Obsługa Peek i Poke dla LV1 (LV2 Syscall 8 i 9)
PATCHED - LV2: LV1 CALL Wywołanie systemowe (LV2 Syscall 10)
PATCHED - LV2: Umożliwia wykonanie dowolnej funkcji wewnętrznej LV2 (LV2 Syscall 15)
PATCHED - Recovery: zapobiega przypadkowej aktualizacji OFW w trybie Recovery
PATCHED - VSH: Zezwalaj na niepodpisane pliki act.dat i * .rif
PATCHED - VSH: Wyłącz NOWY PSP DRM Check (Zezwalanie na niepisane zawartości PSP na 4.75 lub wyższej CFW)
PATCHED - VSH: Wyłączanie ostrzeżenia o epilepsji w celu zwiększenia szybkości rozruchu

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Ostatnio edytowano 19.03.2019, 10:32 przez zajec, łącznie edytowano 3 razy
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/

Za ten post autor zajec otrzymał podziękowanie od
RafalKk (05.03.2019, 10:40)
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55

Sponsorzy

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez RafalKk » 05.03.2019, 10:31

Dziękuję, odświeżyłem konsolę (od 2015 stała w pudle w szafie), zrobiony format, wgrane 4.84 z najnowszą cobrą :D najnowszy WebMan potrzebny ale działa dobrze, SEN Enabler również widzę sporo opcji. W nocy testowałem gry z PS2 poszły bez najmniejszego problemu, zauważalnie szybsza praca konsoli (włączanie, przełączanie) gta online też działa , dzięki :E

Za ten post autor RafalKk otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (07.03.2019, 17:35)
RafalKk
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 05.03.2019, 10:27

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 06.03.2019, 17:27

Witam
Zainstalowałem to i mam problem, bo w systemie w kategorii GRY nad Multimanem pojawił się folder "Moje gry" i są tam wszystkie gry jakie wykrywa na dysku od PS1 do PS3 i PSP i problem pojawia się wtedy, gdy kliknę w jakąś grę to konsola się wiesza na dobre i po uruchomieniu jej ponownie wyskakuje jednorazowo błąd że system plików jest uszkodzony.
Przy okazji te CFW ma wbudowaną domyślnie COBRE 8.01 i wszystke funkcje z opisu? Bo odkryłem że w folderze gdzie znajduje się .PUP są jeszcze jakieś dwa dodatkowe archiwa. Ktoś mi powie po co, czy trzeba coś jeszcze doinstalować żeby wszystkie funkcje działały? Dzięki
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Cyqor » 06.03.2019, 18:35

Jakie rozszerzenia mają te dwa archwia, lub co w nich jest?
Sama instalacja pliku *.PUP wystarczy żeby mieć CFW z cobrą.

W twoim przypadku, spróbuj zaktualizować webmana do najnowsze wersji.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01

Za ten post autor Cyqor otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (07.03.2019, 17:35)
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 06.03.2019, 21:46

Są to następujące archiwa:
tb_02.03.00_final.zip
cobra_8.01_and_payload_env.zip
Po co one są skoro sam plik .PUP ma wszystko?
Z Webmanem mam dziwne doświadczenie, bo na CFW overflow 4.84 cobra 7.55 zainstalowałem Webmana(najnowszego) i konsola zaczęła stopniowo chodzić głośniej(i to w niespełna 10 sekund), w końcu tak głośno już pracowała(to chyba wiatrak) że się wystraszyłem, dziwne to było więc go odinstalowałem(pousuwałem jego pliki w folderach) i problem znikł.
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez zajec » 06.03.2019, 23:41

Endriu2060 napisał(a):Witam
Zainstalowałem to i mam problem, bo w systemie w kategorii GRY nad Multimanem pojawił się folder "Moje gry" i są tam wszystkie gry jakie wykrywa na dysku od PS1 do PS3 i PSP i problem pojawia się wtedy, gdy kliknę w jakąś grę to konsola się wiesza na dobre i po uruchomieniu jej ponownie wyskakuje jednorazowo błąd że system plików jest uszkodzony.
Przy okazji te CFW ma wbudowaną domyślnie COBRE 8.01 i wszystke funkcje z opisu? Bo odkryłem że w folderze gdzie znajduje się .PUP są jeszcze jakieś dwa dodatkowe archiwa. Ktoś mi powie po co, czy trzeba coś jeszcze doinstalować żeby wszystkie funkcje działały? Dzięki


Tak to CFW ma wbudowaną nową Cobre oraz wszystkie funkcje z opisu, to jest w zasadzie nowy Rebug tylko z dodaną nową Cobrą. Wymagany jest najnowszy webMAN MOD v1.47.10 do uruchamiania gier.

A co do pliczków odpowiedź z angielskiego forum "Zainstaluj PUP i * zignoruj ​​* 2 pliki zip.
Są one kodem źródłowym używanym w tym CFW. Są one przeznaczone tylko dla programistów"
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/

Za ten post autor zajec otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (07.03.2019, 17:35)
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Cyqor » 07.03.2019, 08:13

Pewnie zmieniły się ustawienia wiatraka w webmanie. Albo temperatura za wysoka i zaczęła wyć albo ustawienia złe.
Nie chcesz webmana -> zapomnij o graniu na cobrze.
Połowa ludzi tu ma webmana i nikt nie narzeka ;)
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01

Za ten post autor Cyqor otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (07.03.2019, 17:35)
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 07.03.2019, 09:34

Nie no, ja chcę Webmana o ile nie będzie mi tak konsola głośno chodzić, jak tak będę musiał zostać przy Multimanie...
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D HABIB CFW STARBUGED 4.84.3 COBRA 8.01​​
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez zajec » 07.03.2019, 09:50

kiedy była ostatnia konserwacja konsoli ? ja gdy słyszałem pierwsze objawy wycia, rozkręciłem konsolę i dokładnie ją wyczyściłem razem ze miną past termo na solidne. Problem znikł, konsola zakonserwowana i działa tak jak należy. Może u Ciebie też wypada po tylu latach zrobić taki myk ? (samochód na przegląd raz do roku bierzesz, konsolę raz na kilka lat też pasuje). Ponad to prędkość wiatraków w ustawieniach ale nie bez kozery szybciej działają, temperatura rośnie i efekt domina.

Opcja bez ingerencji w konsole (chociaż polecam ją wyczyścić i wymienić pasty jeżeli nie było to robione w ostatnich 3 - 5 latach). Wyczyść wszystko, zainstaluj na nowo CFW tak żeby nie było śladu po starych instalkach, wywal wszystkie homebrew WEBMAN, PSNPatch itd. Zainstaluj CFW 4.84 z Cobrą 8.01, oraz tego Webmana:

webMAN_MOD_1.47.10_Updater_STARBUGED.pkg
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.


Może będzie lepiej, a jak nie to z działu Homebrew webMAN MOD v1.47.10
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/

Za ten post autor zajec otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (07.03.2019, 17:35)
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 07.03.2019, 19:19

zajec napisał(a):kiedy była ostatnia konserwacja konsoli ? ja gdy słyszałem pierwsze objawy wycia, rozkręciłem konsolę i dokładnie ją wyczyściłem razem ze miną past termo na solidne. Problem znikł, konsola zakonserwowana i działa tak jak należy. Może u Ciebie też wypada po tylu latach zrobić taki myk ? (samochód na przegląd raz do roku bierzesz, konsolę raz na kilka lat też pasuje). Ponad to prędkość wiatraków w ustawieniach ale nie bez kozery szybciej działają, temperatura rośnie i efekt domina.

Opcja bez ingerencji w konsole (chociaż polecam ją wyczyścić i wymienić pasty jeżeli nie było to robione w ostatnich 3 - 5 latach). Wyczyść wszystko, zainstaluj na nowo CFW tak żeby nie było śladu po starych instalkach, wywal wszystkie homebrew WEBMAN, PSNPatch itd. Zainstaluj CFW 4.84 z Cobrą 8.01, oraz tego Webmana:

webMAN_MOD_1.47.10_Updater_STARBUGED.pkg
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.


Może będzie lepiej, a jak nie to z działu Homebrew webMAN MOD v1.47.10


Dzięki za radę, zamówiłem już pastę i alkohol izopropylowy, rozkręcę ją i dokładnie wyczyszczę oraz nałożę pastę(konsola nigdy nie była rozbierana, a ma już pewnie z kilka dobrych lat) :).
Zainstalowałem Webmana i jednak problemem okazały się być ustawienia kontroli wiatraka %-() . Ustawiłem je na Syscon i wiatrak chodzi w miarę cicho. Praca wiatraka to 29%. Temperatura CPU to 68°C - 69°C, a RSX 72°C-74°C. Dzięki wszystkim za pomoc!
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D HABIB CFW STARBUGED 4.84.3 COBRA 8.01​​
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez zajec » 08.03.2019, 14:24

Po kilku latach pracy, jak najbardziej zalecana jest konserwacja i przeczyszczenie, zrób to delikatnie i dokładnie i będzie na kolejne X lat. Co do temp to nie są one złe, po wyczyszczeniu powinno być nieznacznie lepiej, ustaw wiatrak na 30 - 35% (kwestia Twoich uszu) pamiętam że przy 40% PS3 chodzi jak odkurzacz ale poniżej było OK.

Co najważniejsze zdaj relacje z instalacji tego softu oraz z użytkowania (co uruchamiasz i jak działa) - będzie dla potomnych.
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/

Za ten post autor zajec otrzymał podziękowanie od
Endriu2060 (10.03.2019, 21:11)
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez pepino » 10.03.2019, 13:33

Sprawdził ktoś, co realnie daje ta nowsza Cobra? Bo opis funcjonalności to właściwie kalka ze starej + nieco optymalizacji dotyczących czasów działania (w teorii szybsze uruchomienie konsoli & ładowanie gier).
pepino
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.06.2017, 01:27

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 10.03.2019, 21:19

pepino napisał(a):Sprawdził ktoś, co realnie daje ta nowsza Cobra? Bo opis funcjonalności to właściwie kalka ze starej + nieco optymalizacji dotyczących czasów działania (w teorii szybsze uruchomienie konsoli & ładowanie gier).


Może tylko numerek zmienili, żeby przyciągnąć więcej osób :lol:

zajec napisał(a):Po kilku latach pracy, jak najbardziej zalecana jest konserwacja i przeczyszczenie, zrób to delikatnie i dokładnie i będzie na kolejne X lat. Co do temp to nie są one złe, po wyczyszczeniu powinno być nieznacznie lepiej, ustaw wiatrak na 30 - 35% (kwestia Twoich uszu) pamiętam że przy 40% PS3 chodzi jak odkurzacz ale poniżej było OK.

Co najważniejsze zdaj relacje z instalacji tego softu oraz z użytkowania (co uruchamiasz i jak działa) - będzie dla potomnych.


Najpierw muszę wyczyścić konsole :dash: , powiem czy coś to dało, a co do innych, jak ktoś będzie miał jakieś pytanie na które będę w stanie odpowiedzieć to nie ma sprawy, a jak nie, najwyżej napiszą post, pomogą im bardziej doświadczone osoby, takie jak Ty. Po to jest to forum prawda? :D
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D HABIB CFW STARBUGED 4.84.3 COBRA 8.01​​
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Re: STARBUGED CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez zajec » 11.03.2019, 00:50

pepino napisał(a):Sprawdził ktoś, co realnie daje ta nowsza Cobra? Bo opis funcjonalności to właściwie kalka ze starej + nieco optymalizacji dotyczących czasów działania (w teorii szybsze uruchomienie konsoli & ładowanie gier).


Proszę bardzo lista zmian:

"
Spoiler:
PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55

Re: STARBUGED HABIB CFW 4.84.2 COBRA 8.01​

Postprzez Endriu2060 » 14.03.2019, 22:29

Witam ponownie,
wymieniłem pastę termoprzewodzącą i wyczyściłem całą konsolę z kurzu i wynik okazał się taki że temperatury prawie w ogóle się nie zmieniły. Ale plus taki że konsola chodzi dużo ciszej i mam tą pewność że jest czyściutka w środku.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D HABIB CFW STARBUGED 4.84.3 COBRA 8.01​​
Avatar użytkownika
Endriu2060
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.11.2018, 21:55
Firmware: STARBUGED CFW 4.84.2

Następna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Custom Firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

© 2010-2024