Gra PS2, QAFLAG, COBRA

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Gra PS2, QAFLAG, COBRA

Postprzez rojber93 » 21.10.2018, 13:30

Witam, mam kilka pytań :)
Przez długi czas miałem cfw 4.81 od spy z cobra (nie wgrywałem QAFLAG) wgrałem cfw od spy 4.82 i QAFLAG dla spy 4.82, następnie wgrywałem kilka cfw 4.83, 4.82 i teraz mam Rebug 4.82.2 FULL REX (CEX) – Cobra 7.55 – Toolbox 2.02.16 Multi
Wszystko jest ok ale zauważyłem, że nie pojawia się już napis cobra przy włączaniu multimana czy gier.
Gdzieś wyczytałem, że cobre trzeba włączyć w narzędziach od rebuga (Toolbox) ale ja tego nie mam %-)
Normalnie bym nie zwrócił na to uwagi ale dzisiaj pierwszy raz pobrałem gre w .iso z PS2 i nie mogę jej uruchomić, a wyczytałem, że na cfw z cobrą powinno działać beż kombinacji :>

EDIT
Zainstalowałem Rebug Toolbox osobno i faktycznie Cobra była wyłączona.
Włączyłem ją i teraz gdy odpalam grę z PS2 wyświetla sie napis PlayStation 2, znika i mam czarny ekran %-)
Zainstalowałem webMANa i gra działa ale PS głośno chodzi, wyraźnie wentylator szybciej chodzi, czy to normalne ?
Teraz po włączeniu PS od razu pisze, że webman został załadowany, a ja wole używać mm do reszty gier.
Czy to w niczym nie będzie przeszkadzało ? Dodam, że niby usunąłem ikonę webMANa ale on nadal jest.
Gdybym chciał go usunąć to w jaki sposób ?
W Rebug Toolbox mam wyłączone QA Flagi. Już nie wiem czy one są czy ich nie ma, bo pisze, że wyłączone, a na niższe cfw przechodziłem bez problemu :razz:
rojber93
Newbie
 
Posty: 9
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.04.2018, 18:40

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024