Tapeta w tle wyboru gier webmana

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Tapeta w tle wyboru gier webmana

Postprzez cogeca » 22.09.2018, 14:57

Witam.
Jestem tu świeżynką, konsola PS3 od środy w domu, na razie nie zadawałem pytań, bo postanowiłem "walczyć sam" - co wyszło mi na dobre - chyba ;)
Opanowałem instalację gier, kopiowanie, PSN +reActPSN, odpalanie gier przez konwersję do ISO... montowanie NTFS itp itd...
Ale jedna rzecz mi przeszkadza.
Wchodząc w menu w Gra - Moje gry (ładuj gry przez Webmana) - pojawiają się ikonki gier które poinstalowałem. Wszystko fajnie działa, ale chciałbym żeby w tle pojawiała się tapeta gry - tak jak wchodzę np do mmCM i tam przeglądam gry, czy też tak jak po załadowaniu gry pojawia się po najechaniu na płytkę.
Jest taka możliwość? Patrzyłem w opcje (Moje gry - finkcje webMANa) - ale nic tam nie widzę co by mogło pomóc.
Oprogramowanie aktualne (na tyle na ile sam sobie poradziłem z aktualizacją):
mmCM 04.82.00
PS3 System Firmware: 4.82 [SC-35 I PL3]
Firmware mode: Cobra 7.55 Compatibile
CFW: Rebug też ostatni (nie wiem gdzie szukać informacji o wersji - ale gdzieś mi mignęła)
cogeca
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.09.2018, 13:35

Sponsorzy

Re: Tapeta w tle wyboru gier webmana

Postprzez Lotus377 » 23.09.2018, 11:34

Możliwość jest na pewno.Też kiedyś miałem taki problem jak ty,ale pewnego dnia zaczęło to normalnie wyświetlać tak jak w MM i z tego co pamiętam nic nawet nie instalowałem wtedy.Ot zaczęło być dobrze i nawet nie zastanawiałem się nad tym.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Tapeta w tle wyboru gier webmana

Postprzez cogeca » 23.09.2018, 19:52

Czyli pozostaje mi jeno czekać... :)
cogeca
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.09.2018, 13:35



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024