Mega Zielony

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Mega Zielony

Postprzez zene111 » 02.09.2018, 16:48

Witam wszystkich :D
Jestem swieżakiem i mam kilka pytan bo nie wiem czy to jest wina konsoli czy programow
Mam PS3 Slim z dyskiem 1TB wbudowanym w konsoli a mianowicie dokladnie to https://allegro.pl/zestaw-ps3-slim-1tb- ... 09743.html i gry na ps3 dzialaja bez zarzutu i chcialem tez pograc w gry na psp i psx gdzie gry psp nie działaja wgle a gry psx zacina je i a gry na ps2 np, nfs U2 laguje masakrycznie
zainstalowane programy na tej konsoli to
multiman
retroArch PS3
PS Ninja
Rebug ToolBox
Artemis

mam tez problem bo niektore gry i programy potrzebuja plikow Rap np. PS2 Classics Placeholder ale nic z tego a pliki rip act
przegladalem troche poradnikow probowalem zainstalowac tam exploid zeby moc korzystac z Han ale caly czas fail
Prosze o Pomoc z Góry dziekuje
zene111
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 02.09.2018, 16:11

Sponsorzy

Re: Mega Zielony

Postprzez DawidB » 02.09.2018, 20:25

zene111 napisał(a):Witam wszystkich :D
Jestem swieżakiem i mam kilka pytan bo nie wiem czy to jest wina konsoli czy programow
Mam PS3 Slim z dyskiem 1TB wbudowanym w konsoli a mianowicie dokladnie to https://allegro.pl/zestaw-ps3-slim-1tb- ... 09743.html i gry na ps3 dzialaja bez zarzutu i chcialem tez pograc w gry na psp i psx gdzie gry psp nie działaja wgle a gry psx zacina je i a gry na ps2 np, nfs U2 laguje masakrycznie
zainstalowane programy na tej konsoli to
multiman
retroArch PS3
PS Ninja
Rebug ToolBox
Artemis

mam tez problem bo niektore gry i programy potrzebuja plikow Rap np. PS2 Classics Placeholder ale nic z tego a pliki rip act
przegladalem troche poradnikow probowalem zainstalowac tam exploid zeby moc korzystac z Han ale caly czas fail
Prosze o Pomoc z Góry dziekuje


Nie pograsz w gry z PSP
PSX i PS2 zawsze będą zacinać.
HAN? Przecież Ty masz CFW!
Słabo przeglądałeś te poradniki.
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)

Za ten post autor DawidB otrzymał podziękowanie od
zene111 (02.09.2018, 20:35)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1560
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024
cron