PSP i trochę wspomnień.

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

PSP i trochę wspomnień.

Postprzez iraslbn » 10.12.2017, 14:58

Kto miał PSP, ma to pamięta jego świetność która można powiedzieć trwa do dziś.
Może warto powspominać o tym sprzęcie portable :E
Obrazek
Chciałbym sobie i Wam przypomnieć na początek o 'baterii pandory' plus magiczna karta, kto miał lub ma wie do czego służyła :^^:

Posiadam baterię zrobioną na pandorę, ale ogniwa zasilające padły.
Do czego zmierzam zaadoptowałem model 2004 po ów bricku, i robiąc nową baterię pandory z 2 baterii żadna nie bootuje mi konsoli. Robiłem programowo i przecinając ścieżkę lub podnosząc jedną nóżkę.
W takiej sytuacji w konsoli jest inny problem, i teraz do Was pytanie czy na sprawnej konsoli taka 'pandora' powinna po zainstalowaniu w slocie na baterie od razu uruchomić konsolę, czy nie ma wpływu i przy sprawnej nie zadziała.
A tak na marginesie może ktoś ma jakieś części, wyświetlacz i chciałby się tego pozbyć za gotówkę ewentualnie na wymianę to chętnie pójdę w taki układ.
Zapraszam do tematu, w zimowe wieczory :D
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: PSP i trochę wsomnień.

Postprzez ErnonTolak » 24.02.2018, 15:26

Siema. Jeśli dobrze zrozumiałem co napisałeś, to nie wszystkie źródła zasilania działają przy "pandorze".
Jeśli chodzi o czesci to, jeśli nie zależy na czasie to polecam Aliexpress, dużo dostępnych części, za śmieszne pieniądze. Kupowałem tam analoga i ekran do slimki i fata
ErnonTolak
Member
Member
 
Posty: 19
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 31.01.2017, 20:32

Re: PSP i trochę wspomnień.

Postprzez GNT » 18.03.2018, 17:32

Osobiście miałem 2 sztuki PSP - 3004 i 2004. Pierwsza moja konsola (3004) zaliczyła bricka. Do dziś pamiętam jak się załamałem tym faktem %-). Drugie PSP zacząłem tak doszczętnie hackować, że również zaliczyła bricka, ale na szczęście bateria pandory uratowała sprawę. Szczerze to na PSP więcej bawiłem się systemem niż grałem.
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84

Re: PSP i trochę wspomnień.

Postprzez Maniak87 » 13.08.2018, 14:53

Miałem PSP 3004 i bardzo miło wspominam tę konsole, dobrze leżała w dłoniach, bardzo długo wytrzymywała na baterii a gdy bateria zbliżała się do minimum to gra była hibernowana, jest na ten system ogromna baza dobrych gier. Chętnie kupiłbym ją znowu ale 3004 przez łatwość w łamania jest na rynku wtórnym mocno zdewastowana albo kosztuje za dużo, innego modelu nie chce bo ten jest najlepszy jakościowo.

Miałem też Vite ale ją pożegnałem po zaliczeniu kilku gier dla których ją kupiłem, bateria wytrzymywała raptem 3-4h a karty pamięci były bezsensownie drogie więc ciągle coś kasowałem i pobierałem.
Maniak87
Newbie
 
Posty: 9
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 13.08.2014, 15:01
Firmware: 4.82



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024