Odtwarzanie gier PS2 prosto z płyty

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Odtwarzanie gier PS2 prosto z płyty

Postprzez Yohokaru » 08.06.2018, 18:21

Opiszę problem, bo kwestia jest dosyć ciekawa.

Mam na swoim pokładzie REBUG 4.81 z Cobrą 7.52 i Webmanem rzecz jasna. Sęk w tym, że odkąd kupiłem konsolę, po włożeniu gry PS2 i próbie jej uruchomienia, system się zawiesza. Mniemam, że to standardowa sprawa. Czy mogę jakoś uruchomić grę prosto z płyty, bez potrzeby robienia jej obrazu, tak jak jest to w przypadku gier na PS1?

Dodam, że czytałem o jakimś ficzerze dla habiba na PSX-Place, ale nie jestem pewien czy to zadziała z Rebug. Mam dużo oryginalnych gier do PS2 i czasami dla testów szkoda mi czasu na robienie ISO :)
Avatar użytkownika
Yohokaru
Newbie
 
Posty: 5
Lokalizacja: Osie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.06.2017, 18:52
Firmware: 4.81 REBUG CEX
PSN ID: Yohokaru

Sponsorzy

Re: Odtwarzanie gier PS2 prosto z płyty

Postprzez Lotus377 » 08.06.2018, 19:39

Gry z PS2 to dużo cięższa sprawa niż te z PSX.Niestety kompatybilność jest tu dużo gorsza niż z pierwszym Playstation.W praktyce ciężko tu coś konkretnego doradzić.Trzeba sporo kombinować,gry z różnych regionów próbować odpalać itd.Wedle mnie najlepszym programem który pomoże nam z grami na PS2 jest ManaGunz i każdy co jest zainteresowanymi tytułami właśnie na PS2 powinien mieć go na swojej konsoli.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024