Czy to Ylod

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Czy to Ylod

Postprzez Django123 » 30.01.2018, 10:44

Witam Wszystkich :)

(Nie wiem czy moge opisac tutaj moj problem ale jesli nie to prosze o przeniesienie mojego tematu do odpowiedniego dzialu, z gory dziekuje :)

Posiadam maly problem ze swoja konsola a mianowicie gdy ja wlaczam to przy starcie zaczyna mrugac zolta diodka a potem ustaje, normalnie jest konsola dalej do uzytku bo nie zacina sie ani nic i zawsze odpala bez szwanku ale slyszalem o tym calym lyod czy to sa poczatkowe objawy? Czy jezeli ma sie tego lyoda to odrazu nie dziala konsola? Czy mozna jeszcze zapobiec temu lyodowi czy trzeba powoli czekac na smierc konsoli? Dodam jeszcze ze zauwazylem ta zolta diodke gdy probowalem uruchomic gre z ps2 i wgrywalem reactpsn (czy jakos tak) dwie wersje bo jedna prosila o exdate a druga wersja po uruchomieniu wywalala mnie, i dwa razy instalowale ps2classic menager (jeden byl
Ten menager a drugi placeholder) nie potrafilem ta gierke uruchomic i dalem sobie spokoj usunolem te programy obecnie posiadam tylko multimana a system ktory posiadam to ferrox (chyba jakas wersja podstawowa bo jak wlaczam konsole to na starowych napisach pisze tylko ferrox perfect custom firmware chyba a nie jakiejs cobry czy cos)

Mam nadzieje ze mi pomozecie koledzy i ze jeszcze mozna uratowac konsole

Pozdrawiam Serdecznie oraz Dziekuje za Pomoc
Django123
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.12.2017, 01:31
Firmware: Ferrox

Sponsorzy

Re: Czy to Ylod

Postprzez Lotus377 » 30.01.2018, 16:26

Konsola chodzi normalnie z tego co przeczytałem.Nie masz więc czym się przyjmować.To zapewne Webman steruje chłodzeniem i dlatego takie zachowanie diody.

Za ten post autor Lotus377 otrzymał podziękowania - 2
AlexZero (10.02.2018, 12:43), Django123 (30.01.2018, 22:31)
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Czy to Ylod

Postprzez Django123 » 30.01.2018, 22:47

tak, konsola jest sprawna wszystko gra i bucy :) tylko wystraszyłem się tą żółtą diodką przy starcie, czyli nie mam sie czym przejmować?

dzieki za szybką odpowiedz :)
Django123
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.12.2017, 01:31
Firmware: Ferrox

Re: Czy to Ylod

Postprzez AlexZero » 10.02.2018, 12:45

Tez zawsze mam żółtą diodę przy starcie sam miałem juz nawet stworzyć zapytanie ,ale widzę ze juz rozwiązane i tez nie mam się czego obawiac
ObrazekPS3-HACK.PL
xmbmods.co Bezpośrednie pobieranie Dla CFW Bez Oszukiwania? Chciałbym ,ale nie umiem się powstrzymać
Avatar użytkownika
AlexZero
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 97
Lokalizacja: Rzeczpospolita Polska
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 18.02.2017, 03:32
Firmware: Rebug 4.82 DEX



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024