Czysta instalacja systemu bez utraty Saveów

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Czysta instalacja systemu bez utraty Saveów

Postprzez cookerdj » 10.01.2018, 14:58

Witam,
Chciałbym się zapytać jak można przeprowadzić czystą instalację systemu bez utraty Saveów z gier PSX/PS2 (Tak lubię grać w gry z dzieciństwa). Powód czystej instalacji jest taki że konsola odrzuca połączenie PSN z Kablówki a z telefonu bez problemu się łączy oraz webmana mam po portugalsku. Wcześniej był po polsku, ale to moja wina, bo zainstalowałem przeróbkę wyglądu PS4 4K PRO v2.0. Szkoda, że nie była w pełni po angielsku. Tylko trochę angielski trochę portugalski i stąd mam portugalskiego Webmana. Też konsola nie "pika" jak chcę się ukryć przed PSN klikając R3 + L3 + L2 i boję się, że mogę dostać bana, bo nawet komunikatu nie mam na konsoli, że webman ukrył mnie przed PSN. Też próbowałem PSN Patch, ale nie wiem czy dobrze robiłem Uruchamiałem program naciskałem pierw Kwadrat później X. Myślałem że dzięki Upgrade będę bez problemowo miał wszystko z powrotem więc z CFW 4.81 Rebug wgrałem CFW 4.82 Rebug. Niestety nie pomogło. Gry to umiem skopiować przez Filezilla na PS3 i na Maca bez problemu. Jeszcze dodam, że przy logowaniu usera wyskauje błąd "Użytkownik został wypisany z usługi PSN (80710016)", gdy loguję się z kablówki. Wczesniej nie było problemu, a przy użyciu Telefonu komórkowego bez problemu loguję się na PSN.
cookerdj
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.03.2017, 02:23
Firmware: CFW 4.81 Rebug
PSN ID: CookerVanDJ

Sponsorzy

Re: Czysta instalacja systemu bez utraty Saveów

Postprzez Lotus377 » 10.01.2018, 16:01

Savy możesz skopiować sobie przecież na pendrive
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Czysta instalacja systemu bez utraty Saveów

Postprzez cookerdj » 10.01.2018, 16:24

Tak wykonałem to z grami od PS3 ale nie mogę kart pamięci z PSX/PS2
cookerdj
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.03.2017, 02:23
Firmware: CFW 4.81 Rebug
PSN ID: CookerVanDJ

Re: Czysta instalacja systemu bez utraty Saveów

Postprzez AlexZero » 28.01.2018, 11:18

Spróbuj może ręcznie skopiować ,wchodząc w dysk i znaleźć folder z save PSX ps2 i skopiować na pena 8)
ObrazekPS3-HACK.PL
xmbmods.co Bezpośrednie pobieranie Dla CFW Bez Oszukiwania? Chciałbym ,ale nie umiem się powstrzymać
Avatar użytkownika
AlexZero
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 97
Lokalizacja: Rzeczpospolita Polska
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 18.02.2017, 03:32
Firmware: Rebug 4.82 DEX



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024
cron