Konta/Profile z Allegro. Jak to wszysko działa ?

Pytania i problemy dotyczące PS4
  • Sponsorzy

Konta/Profile z Allegro. Jak to wszysko działa ?

Postprzez comandosss » 05.01.2018, 11:34

Witajcie.

Natknąłem się na allegro na aukcję z PS+ na 12 miesięcy za 57,50 zł. Wiem że to wałek i konto jest dzielone ale nie potrafie pojąć jak sprzedawca to robi że na tym wszystkim zarabia ??

Konto ustawiamy jako podstawowe wiec rozumiem że jak tylko to zrobimy to zmienia on hasło i sprzedaje kolejny raz. Czy ktoś z forumowiczów zna odpowiedź na poniższe pytania (pytam z czystej ciekawości):



Jak omija on limit zdalnego dezaktywowania konta nie częsciej niż raz na 6 miesięcy ? Czy jest jakiś inny sposób żeby to robic częściej bez dostępu do konsoli kupujacych?

Ile przeważnie takie konto ustawione jako podstawowe działa po dezaktywowaniu go? Po komentarzach widze że od miesiąca do nawet 3 miesiecy od chwili dezaktywowania.
comandosss
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.01.2018, 11:32

Sponsorzy

Re: Konta/Profile z Allegro. Jak to wszysko działa ?

Postprzez Cyqor » 05.01.2018, 22:36

Omija limit, dzwoniąc na infolinię i dezaktywuje konto zdalnie.
Wałek prawdopodobnie polega na tym, że plusa kupuje on za kasę z kradzionych kart kredytowych, lub są robione tzw "chargebacki" na tych kartach.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01

Za ten post autor Cyqor otrzymał podziękowanie od
Atr3ju (06.01.2018, 23:05)
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Re: Konta/Profile z Allegro. Jak to wszysko działa ?

Postprzez DawidB » 06.01.2018, 14:51

Nie polecam „oszczędności” tym sposobem.
Albo kupić samemu lub z kimś na spółkę i mieć spokojną głowę.
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1560
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX

Re: Konta/Profile z Allegro. Jak to wszysko działa ?

Postprzez kermit999 » 22.01.2018, 20:36

Często kody kupowane są za kryptowaluty i odsprzedawane za waluty, ja kupuję w sprawdzonych sklepach np. cdkeys.com. Ostatnio kupiłem remaster Jak & Daxter na PS4 za ok. 20zł i Assassin's Creed Unity na X-Box One za ok. 3zł (koszt po przewalutowaniu z £ (GBP)).
Na alle... wielokrotnie kupowałem PS+ i różne gry i nigdy nic się nie stało, chociaż czytałem na anglo-języcznych forach, że w przypadku użycia produktu kupionego na kradzioną kartę banowano użytkownikom konto w PSN (chyba lepiej niż konsolę :D )
W moim przypadku odkryłem tylko, że na PS4 gry kupione jako jednokrotna możliwość pobrania, jeśli korzystamy z internetu przestają działać po 6 miesiącach (pewnie dezaktywacja konsoli na koncie), oczywiście stare hasło do konta również.
kermit999
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.10.2013, 22:55



  • Sponsorzy

Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024