Brak miejsca na dysku - problem

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Brak miejsca na dysku - problem

Postprzez L3ON » 30.08.2017, 20:10

Witam

Jestem nowym użytkownikiem więc na początku się przywitam :)

Sprawa wygląda tak. Od nie dawna mam PS3 Slim (model CECH-2004B CFW 3.55 REBUG 4.81.2 REX COBRA 7.52) kombinuje i uczę się obsługi i możliwości co daje ta konsola. Ostatnio staram się zrobić kopie gier które mam na płytach i trafiłem na pewien problem. Otóż wkładam płytę do konsoli, tworzę obraz ISO na dysku po czym przerzucam go na pena i dysk komputera. Obraz na dysku kasuję i zaczynam zabawę z kolejną płytą. Ale nie wiem czemu system pokazuje mi że mam wolne ok 50GB z 250GB a na konsoli nie mam żadnych gier czy kopii i muszę od razu przenosić obraz na komputer by mieć miejsce na kolejne obrazy. W czym może tkwić problem ? Próbowałem zlokalizować na dysku co zajmuje mi tyle albo czy duplikaty mi się przypadkiem gier nie zrobiły ale jako mało doświadczona osoba nie orientuje się w tym a boje się by czego nie zrobić by nie schrzanić konsoli czy przeróbki. Bardzo proszę o pomoc i wskazówki

PS: Przy okazji zapytam się o kwestię wymiany dysku w konsoli. Mam w domu dysk 2,5" WD Blue 1tb 9,5mm Będzie on nadawał się do konsoli ? Bo te 250GB raczej jest mało jak dla mnie i gdzie dokładnie znajdę pomoc i instrukcję jak ponownie i prawidło wgrać tą przeróbkę by na nowym dysku było tak samo jak teraz i działało ?

Dzięki z góry za wszelką pomoc i wskazówki
L3ON
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.08.2017, 16:37

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024