Problem z Emulacją PSP i Uruchamianiem gier PSN ?

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Problem z Emulacją PSP i Uruchamianiem gier PSN ?

Postprzez M4RVEL » 12.08.2017, 22:19

Witam serdecznie.

Przeszukałem masę informacji z waszego forum które niezmiernie mi pomogły. Niestety w miedzy czasie pojawił się problem nie znanego pochodzenia gdyż przy próbie uruchomienia gier na PSP z poziomu PS3 w wersji 4,80 z Spy Cobra 7,30 wyskakuje błąd i gra się nie uruchamia . Zainstalowałem PSP Launcher . PKG i z emulowałem plik iso danej gry po czym stała się widoczna w głównym menu konsoli ale problem jest ten sam czyli wyskakuje błąd. Wie ktoś co mogę robić źle ? Czy to bledną wersja programu PSP Launcher czy coś jeszcze potrzebuje ? Natomiast w przypadku gier PS2 kopiuje je do folderu PS2ISO na dysku wewnętrznym i gry się uruchamiają bez problemu. kolejnym problemem jest kwestia gier z PSN czyli RESIDENT EVIL 3 NEMESIS I RESIDENT EVIL UMBRELLA CHRONICLES do których nie posiadam plików RAP i nie wiem z skąd je pozyskać i jak. Jeśli chodzi o gry z PSN to instaluje je z plików PKG pomyślnie nawet stają się widoczne z poziomu konsoli po czym instaluje reActPSN i także tworzę konto użytkownika " aa ". W momencie uruchomienia programu reActPSN konsola się restartuje konto "aa" przy logowaniu zmienia nazwę na reActPSN 2.0 coś tam .... czyli z tego co wiem prawidłowo ale przy próbie zalogowania się na to konto także wyskakuję w górnym prawym rogu błąd logowania na to tylko konto utworzone przez program reActPSN po czym problem z uruchomieniem gier PSN pozostaje taki sam czyli błąd gry. Proszę szanownych forumowiczów o odrobinę pomocy .

Pozdrawiam Marv
M4RVEL
Newbie
 
Posty: 5
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 11.08.2017, 22:10
Firmware: Cobra 7,30

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024