Aktualizacja CFW kilka pytań

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Aktualizacja CFW kilka pytań

Postprzez talfour » 12.07.2017, 20:20

Witam, dzisiaj zakupiłem ps3 z wgranym firmware 4.78

Mam pytanie, ponieważ w rebug toolboxie mam podane LV2 Kernel: Cex, a target type: Dex, nie mam pojęcia w jakiej postaci powinienem wgrać najnowszy firmware, dex czy cex ?

Pozdrawiam


Edit: udało mi się ustawić tylko na dex, na cex wyskakiwały mi jakieś błędy, mniejsza z tym.

Mam pytanie w jaki sposób mogę wykonać format, chciałbym po prostu usunąć wszystkie dane oraz gry poprzedniego użytkownika tego ps3.
Zainstalowałem również najnowszego cfw, no ale niestety kierowałem się poradnikiem i instalowałem webmana oraz psnpatch, lecz niestety myślałem, że linki podpięte są do najnowszych wersji ale scroolując w poszukiwaniu odpowiedzi na kilka pytań zauważyłem, że na każdej kolejnej stronie są nowsze wersje.. :facepalm: :dash: . Przy instalacji pluginów z psnpatch wyskakiwało mi kilka błędów. Po prostu chciałbym wszystko postawić od nowa, bo przy instalacji psnpatch najnowszej wersji miałem tylko jedną opcję instalacji do wyboru pluginu.
Aktualnie instalowałem CFW Rebug 4.81.2 COBRA 7.5 Toolbox 2.02.12.
talfour
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.06.2017, 12:36

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024