Przegranie gry w formacie ISO na konsole

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Przegranie gry w formacie ISO na konsole

Postprzez Sardrak » 29.05.2017, 17:29

Cześć.
Sciągnełem gre i była cała z zipowana więc rozpakowałem i powstało mi kilka folderów więc z tego głownego zerobiłem plik iso i wrzuciłem na pendraiva do folderu PSISO i gra śmiga z pena.
Ale chcial bym ją na stałe wrzucić na dysk konsoli .
I tu pojawia sie problem.. Czytałem gdzies aby podzielić grę i wrzucić do jednego folderu na pena fat 32 i potem w mm wszystko razem i się scali niestety tak się nie stało.
Może ktos z was ma jakiś pomysł?
Bardzo prosze o pomoc.
Ps mam najnowsze cfw i mm i wm
Sardrak
Member
Member
 
Posty: 17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.05.2017, 18:09

Sponsorzy

Re: Przegranie gry w formacie ISO na konsole

Postprzez budman9 » 29.05.2017, 18:08

Polecam połączenie ftp (dział poradniki)
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34

Re: Przegranie gry w formacie ISO na konsole

Postprzez Atr3ju » 30.05.2017, 14:34

Sardrak napisał(a):Czytałem gdzies aby podzielić grę i wrzucić do jednego folderu na pena fat 32 i potem w mm wszystko razem i się scali niestety tak się nie stało


Ja również pierwszy raz bałem się i nie wiedziałem czy aby napewno robie dobrze z tym scalaniem gry ale tak jak mi pisano tu na forum wystarczy w mm w menadżerze plików najechać (na pendrivie) na pierwszy plik scalonej gry z rozszerzeniem .66000 lub .66001 (już nie pamiętam który tworzy się jako pierwszy) i wybrać kopiuj, dalej wejść na dysk wewnętrzny w konsoli, wejść do foldera PS3ISO i tam zwyczajnie wkleić ten jeden pierwszy plik scalonej gry. MM sam przekopiuje wszystkie pozostałe pliki .66xxx i jednocześnie scali pliki w całość do formatu ISO. Pierwszy raz taką operacje wykonywałem ale tak jak mi pisali gra się scaliła i jest to oczywiście wolniejsza alternatywa dla ftp.
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024