Gry PS2 na PS3: "nie ma" karty pamieci

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Gry PS2 na PS3: "nie ma" karty pamieci

Postprzez Yellow » 26.04.2017, 19:59

Mam problem (albo i nie bo nie znalazlem takiego tematu wiec moze to normalnosc) , mam ps3 przerobione rebugiem v 4.80.1 wrzucilem rozne gry ps2 (pal i ntsc) do wlasciwego katalogu , odpalam gre i dziala. Ale zawsze "niewykrywalna" jest karta pamieci i nie mozna zapisywac gry. Czy to jest normalne? Bowiem w xbm karta ps2 (wirtualna) jest.
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Sponsorzy

Re: Gry PS2 na PS3: "nie ma" karty pamieci

Postprzez cookerdj » 28.04.2017, 11:59

Yellow napisał(a):Mam problem (albo i nie bo nie znalazlem takiego tematu wiec moze to normalnosc) , mam ps3 przerobione rebugiem v 4.80.1 wrzucilem rozne gry ps2 (pal i ntsc) do wlasciwego katalogu , odpalam gre i dziala. Ale zawsze "niewykrywalna" jest karta pamieci i nie mozna zapisywac gry. Czy to jest normalne? Bowiem w xbm karta ps2 (wirtualna) jest.



Prócz stworzenia karty PS2 trzeba ją przypisać do gniazda 1. Też mam ten sam system i bez problemu gry z PS2 mi się zapisują oraz na kartę PS1. Gry też bezproblemowo tylko trzeba przełączać między kartami zanim zaczniemy grać oraz sprawdzać czy na pewno jest przypisana do Gniazda nr.1
cookerdj
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.03.2017, 02:23
Firmware: CFW 4.81 Rebug
PSN ID: CookerVanDJ



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024