[Pomoc] Custom Firmware czy jednak ODE ?

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

[Pomoc] Custom Firmware czy jednak ODE ?

Postprzez cookerdj » 12.03.2017, 03:07

Witam,

Posiadam konsolkę PS3 Slim 2003A i chciałbym ją przerobić. Posiada aktualnie soft OFW 4.81.
Chciałbym wiedzieć, która z możliwych przeróbek konsoli jest dla mnie bardziej opłacalna.
Na konsoli PS3 chciałbym raz na jakiś czas odpalić film poprzez serwer multimediów (PS3 Media Server, lepiej działa na PS3 niż Xbox360). Chciałbym grywać w gry z konsoli PS1 oraz PS2. PS2 nie jest konieczne, ale miło by było. Większość gierek posiadam na X360 więc na PS3 bym grywał już raczej tylko gry typu exlusive . Lubię cofać się do starych gier takich jak Crash Bandicoot, Colin McRae Rally, Tenchu Shadow Assasin czy Red Alert Retalition. Aktualnie na PSStore mam zakupione Red Alert oraz Crash Bandicoot z gier PS1. Teraz moja prośba o pomoc, którą opcje najlepiej wybrać. Nie chciał bym się bawić w SWAP. Przepraszam jak ten temat był już gdzieś napisany, ale czytając po działach CFW oraz ODE nie mogłem się zdecydować.

Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam,
Krzysiek
cookerdj
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.03.2017, 02:23
Firmware: CFW 4.81 Rebug
PSN ID: CookerVanDJ

Sponsorzy

Re: [Pomoc] Custom Firmware czy jednak ODE ?

Postprzez t212ruman » 12.03.2017, 09:01

Najlepsza opcja to CFW,ma dużo więcej możliwości od ODE :wink: Tą konsole co Podałeś,będzie trza dać na downgrade,potem to już z górki :)

Za ten post autor t212ruman otrzymał podziękowanie od
cookerdj (14.03.2017, 01:26)
Avatar użytkownika
t212ruman
Moderator
Moderator
 
Posty: 942
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy
Dołączył(a): 05.11.2014, 21:24

Re: [Pomoc] Custom Firmware czy jednak ODE ?

Postprzez cookerdj » 14.03.2017, 01:25

Mam pytanko jak będę musiał zrobić aby grać w gry z PSX na CFW ? Z tego co wiem jak włożę CD nagraną w domu niestety nie obejdzie zabezpieczeń wgrywa się to na HDD czy muszę mieć dysk zewnętrzny. Ostatnie pytanie jaka maksymalna moze być pojemność dysku w moim PS3 ? Wyczytałem co prawda że max to 1TB ale wolę się dopytać i mieć 100% pewności.

Dziękuje za pomoc. Jutro konsolkę wysyłam pod CFW.
cookerdj
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.03.2017, 02:23
Firmware: CFW 4.81 Rebug
PSN ID: CookerVanDJ

Re: [Pomoc] Custom Firmware czy jednak ODE ?

Postprzez DawidB » 14.03.2017, 12:54

cookerdj napisał(a):Mam pytanko jak będę musiał zrobić aby grać w gry z PSX na CFW ? Z tego co wiem jak włożę CD nagraną w domu niestety nie obejdzie zabezpieczeń wgrywa się to na HDD czy muszę mieć dysk zewnętrzny. Ostatnie pytanie jaka maksymalna moze być pojemność dysku w moim PS3 ? Wyczytałem co prawda że max to 1TB ale wolę się dopytać i mieć 100% pewności.

Dziękuje za pomoc. Jutro konsolkę wysyłam pod CFW.


Gry z PSX muszą być w formacie ISO. Możesz je mieć na wew lub zew. NIe ma z tym problemu.
Oczywiście wrzucasz je do odpowiedniego folderu.
Podobno do 1TB, ale ja mam u siebie 750GB - dla pewności aby nic nie powaliło się. Działa.
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)

Za ten post autor DawidB otrzymał podziękowanie od
cookerdj (15.03.2017, 07:01)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1560
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

© 2010-2024