Granie z dysku zewnętrznego bez instalacji na HDD

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Granie z dysku zewnętrznego bez instalacji na HDD

Postprzez harnas707 » 29.01.2017, 16:35

Witam serdecznie, mam pewien dylemat z grami na dysku przenośnym. Mianowicie mam dysk twardy 300GB który zapełniłem prawie w całości i w związku z tym dokupiłem dysk zewnętrzny przenośny (Kopiowanie gier z zewnętrznego na HDD w konsoli opanowałem i z tym nie ma najmniejszego problemu) z którego chciał bym tylko odpalać gry bez przenoszenia ich na hdd0.
Dysk sformatowany na NTFS a w nim foldery:PS3/PS3ISO - i oczywiście w nim obrazy gier w formacie .iso
W mmOS PS3 Root dysk mi widzi i gry również natomiast po wciśnięciu O mam tylko opcje '' kopiuj '' '' utwórz skrót '' '' otwórz w Hex Viewer '' co nie rozwiązuje mojego problemu.
Po wejściu w IRISMAN widzi mi gre i tylko z tego programu mogę ją uruchomić ( plik instalacyjny t.z dane gry zapisują się w narzędzia danych gier na hdd0 - Czy tak ma być ? Czy ten plik instalacyjny nie może się instalować na dysku zewnetrznym? )
No i generalnie zasadnicze pytanie czy za każdym razem muszę wchodzić w IRISMAN i z tego pułapu odpalać gre? Nie da się jakoś żeby te gry które mam wyświetlały mi się w głównym menu konsoli lub po wejściu w MM ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje

--- 29.01.2017, 16:06 ---

Panowie problem rozwiązany - Po zlikwidowaniu na dysku przenośnym folderu PS3 i pozostawieniu samego PS3ISO problem zniknął. przepraszam za zamieszanie, dzięki za wyrozumiałość ! Pozdrawiam. Mam jedno pytanie : Mam wgrany CFW Cobra Toolbox 7.0, i chciał bym wgrać sobie nowszy CFW Cobra 8.1 ( warto ? ) jak to jest z tymi flagami abym w razie czego mógł wrócić na stare śmieci? Mam wgrany Qa Flag i po wciśnięciu kombinacji na padzie widzę dodatkowe opcje "Edy Viewer", "Debug Settings", and "Install Package Files" pytanie jak wrócić do poprzedniego cfw w przypadku gdy nowsze nie zda egzaminu i czy muszę najpierw odinstalować np starszą wersję multimana aby zainstalować nową czy nowa wersja automatycznie zastapi starą?
harnas707
Member
Member
 
Posty: 12
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.12.2016, 21:03

Sponsorzy

Re: Granie z dysku zewnętrznego bez instalacji na HDD

Postprzez Cyqor » 29.01.2017, 17:50

viewtopic.php?t=9132

Usuwasz starą wersję MM I instalujesz nowa.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01

Za ten post autor Cyqor otrzymał podziękowanie od
harnas707 (29.01.2017, 19:05)
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024