Diablo III - jak grać czarownikiem na trudny poziomie

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Diablo III - jak grać czarownikiem na trudny poziomie

Postprzez Atr3ju » 27.12.2016, 14:45

Wczoraj ukończyłem D3 na łatwym poziomie (pierwszy raz) i odblokowały mi się pozostałe poziomy trudności. Zazwyczaj ukończoną grę usuwam ale postanowiłem spróbować jeszcze zagrać jakąś inną postacią bo Barbarzyńcą na łatwym poziomie to nie było żadnej satysfakcji z grania.

Wybrałem Czarownika i poziom trudny. Nie mam żadnej dobrej zbroi dla niego i nosze to co się znajdzie w trakcie. Zastanawiam się jak to jest czy aby gra Barbarzyńcą jest łatwiejsza czy Czarownikiem trudniejsza bo dostaje teraz z jeden dwa uderzenia i ginę. Zmartwychwstanie wykorzystuję średnio ze 6 razy na mapę.

Jego umiejętności też nie są jakieś powalające (poziom 12) więc czasami muszę odchodzić od wrogów daleko aby nabrać znów życia (regeneracja 14 hp/sek) i znów starać się pojedynczo ich wykańczać a mój towarzysz Templariusz jest również na 3 ciosy i ginie.

Jak grać tą postacią Czarownika na trudnym poziomie ? Może najpierw zacząć na średnim i zdobyć poziom wyższy, zbroję i dopiero wtedy wybrać poziom trudny ? A może czarownik jest zbyt słabą postacią (brak balansu ? ) na taki poziom gry ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 5 gości

© 2010-2024