kilka pytan od zielonego

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

kilka pytan od zielonego

Postprzez tERSON1k » 13.11.2011, 15:23

Witajcie.
Zdecydowalem sie przerobic konsole, dalem do serwisu - wszystko okej, sciagneli mi kilka gierek, ktore mieli na komputerze, niestety jest ich bardzo malo, do tego strasznie nudne.. Wiec mam kilka pytan.
Gdy chce pograc, musze wlozyc pendriva od ps3break.com w tedy zapala sie na nim taka lampka ( opisuje to, bo nie mam o tym bladego pojecia,a chce jak najdokladniej przedstawic sytuacje) W systemie jest zainstalowany program (?) Mulltiman. Wersja systemu to 3.55
Tyle wiem, jesli to za malo informacji ,to prosze napisac co mam jeszcze sprawdzic i najlepiej jak to sprawdzic ;).
1. Czy gry CFW3.55 Beda dzialac na mojej konsoli ?(jesli nie, to jakie beda dzialac?)
2. Zalozmy,ze sciagnalem ta gre, Tu byl link Po scignieciu wystarczy,ze wrzuce ja na przenosny dysk,wraz z innymi grami ? Czy bedzie ona dzialac ? (Jesli nie,to jak odpalac gry pobrane z torrentow itp)
Bede wdzieczny za kazda pomoc,
Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano 14.11.2011, 00:10 przez tERSON1k, łącznie edytowano 1 raz
tERSON1k
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 13.11.2011, 15:00
Firmware: 3.55

Sponsorzy

Re: kilka pytan od zielonego

Postprzez lukasz1091 » 13.11.2011, 22:38

Lepiej usuń ten link żeby problemów nie mieć, piractwa nie popieramy
Jak masz pena to znaczy że masz jailbreaka, jak wgrasz cfw to nic nie będziesz musiał cudować z penem, zajrzyj do poradnika dla zielonych
Nie będą działać najnowsze gry na 3.55 oprócz batllefielda 3 i uncharted 3 które działają, reszta nowych nie działa
Tak gra będzie działać
"Lubię fajne cycki i zimną whisky"
Obrazek
Obrazek
Pomogłem? Kliknij w Obrazek

Za ten post autor lukasz1091 otrzymał podziękowanie od
tERSON1k (13.11.2011, 23:52)
Avatar użytkownika
lukasz1091
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 323
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 18.08.2011, 13:47
Firmware: CFW 3.55.4 Rebug REX



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

© 2010-2024