Jailbreak czy CFW ?

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Jailbreak czy CFW ?

Postprzez Spider001 » 09.11.2011, 22:03

Witam,
Jeśli chodzi o teraźniejszą scenę PS3 jestem kompletnie zacofany, wiem że istnieją różnego rodzaje przeróbki aczkolwiek nie mam pojęcia którą wybrać dla moich potrzeb.

Chciałbym 'przerobić' PS3 tak aby odtwarzała kopie zapasowe gier (w głównej mierze dla trybu single) ale jednocześnie również mieć możliwość grania online w MGS4 (ORYGINAŁ). Na oku mam dosłownie z 5-6 tytułów single w które chciałbym zagrać na przerobionej już konsoli (na pierwszy ogień poszłyby: Uncharted 2 i 3, Heavy Rain, GT5 i MGS HD Collection).

Moja aktualna wersja systemu to 3.50 -> i tutaj rodzi się moje główne pytanie - do włączenia trybu online w MGS4 (i pewnie w każdej inne grze) trzeba zakualizować system do najnowszej wersji (do tej pory tego nie robiłem gdyż czytałem, iż przy najnowszych wersjach nie da się konsoli przerobić) - PYTANIE - czy po przerobieniu konsoli będę mógł grać online w oryginalnego MGS4 mimo iż nie będę miał najnowszej wersji systemu (Oczywiście jednocześnie grając sobie w kopie zapasowe innych gier) ?

Czytałem, iż są dwa rodzaje przeróbek: Jailbreak na USB i CFW - który sposób w moim przypadku sprawdzi się lepiej?
Gwarancji na konsole już nie mam więc nie jest dla mnie ważny aspekt jej utraty.

Za wszelkie porady - bardzo dziękuję.
Spider001
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 09.11.2011, 21:44
Firmware: 3.50

Sponsorzy

Re: Jailbreak czy CFW ?

Postprzez iraslbn » 10.11.2011, 21:33

Powiem krótko tylko CFW !! ale o online zapomnij. Coś za coś ;]
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

© 2010-2024