Spolszczenie do PES 2016

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Spolszczenie do PES 2016

Postprzez LucaO » 04.03.2016, 00:29

witam , czy jest spolszczenie do pes 2016 ? szukam po necie ale nic nie ma w tym teamcie , jeśli tak toczy ktoś moze podrzucic plik z polskim językiem , i ew podpowiedzieć gdzie go wrzucić do folderu ( konsola z CFW)
LucaO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 02.05.2014, 10:33

Sponsorzy

Re: Spolszczenie do PES 2016

Postprzez budman9 » 04.03.2016, 12:39

Drodzy użytkownicy forum. Czy to tak ciężko przeczytać I zrozumieć regulamin działu Gry: "Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum". Więc jeśli mam CFW I chce coś zrobić z grą to pytanie zamieszczam w dziale Backup w odpowiednim wątku. Ja rozumiem brak czasu, pośpiech, nauka, rodzice ale to nie wymaga myślenia... Pomyślcie sobie hmm ale z gościa zgredzik :) Przecież teraz na topie jest robić co mówi TV, bycie "dzender" jest cool, dwóch tatusiów w domu to dar od losu, nie wyszło z dziewczyną to teraz będę z kolegą. Ja się pytam dlaczego? Odpowiedź jest prosta, bo taki mamy teraz świat. To mężczyznom założono homonto i odcięto jaja, wmuwiono, że na agresję reaguje się ucieczką (co widać w Europie). Powiedzenie "zesraj się a nie daj się" straciło sens bo jak ktoś teraz zrobi kupę w spodnie to nagrywa wszystko I wstawia na vomito...
Ogólnie chodzi mi o to, że trzeba patrzyć gdzie się pisze temat I nie pisać w złym miejscu z myślą "a tam..."
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667

Za ten post autor budman9 otrzymał podziękowanie od
andwil (06.05.2016, 23:47)
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34



  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024