Dead island

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Re: Dead island

Postprzez hjgvcygv » 26.05.2015, 11:05

Ja nawet dźwięku nie mam. I nie mam z pkg, a z oryginalnej płyty. Tego sprubuje potem, ale czy skoro grę mam oryginał(jakby) to nie powinno być problemów ?
-----------------
skopiowałem pliki z płyty do game, ale to tylko jakby cofneło aktualizację. Wróciłem do początku... znowu się pojawia ten błąd...
Jak nie masz drogi do zwycięstwa, musisz ją sobie wydeptać.
Avatar użytkownika
hjgvcygv
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 56
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.10.2014, 17:19
Firmware: CFW Darknet 4.70
PSN ID: hjgvcygv

Sponsorzy

Re: Dead island

Postprzez kacpercfw » 27.05.2015, 21:21

Obrazek
Avatar użytkownika
kacpercfw
Banned
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 17.04.2015, 10:22
Firmware: 4.75 CFW Ferrox

Re: Dead island

Postprzez hjgvcygv » 28.05.2015, 22:11

Cześć wszystkim, Ive ciążę fajny mały dylemat, aby dostać się do Dead Island działa w ponad 150% idealne na 3.55 CFW ...
Jestem właścicielem tej oto gry i to działa na moim ps3 super Wystaw im na kmeaw 3.55 CFW.

Niestety zapomniałem umieścić dokument tekstowy w download, zanim wysłałem go więc będę musiał dać instrukcję na zainstalowanie tu tutaj ..

**** PRZEWODNIK ****

Przede wszystkim gonna należy zainstalować '' BLES00749_DEAD_ISLAND_UPDATE_FIX.pkg '', to udać się byli masz swój egzemplarz gry, kliknij na '' BLES00749-dead island '', a następnie '' PS3_GAME '' tutaj swój zamiar delete '' ICON0.PNG '' i '' '' i PIC1.PNG wymienić je na te, w pobrania. (Uwaga: tylko małe differance jest '' png '')

Teraz przejdź do '' USRDIR '', to w '' DI '', a następnie w "" dane "" i skopiować nad '' '' debugconf.scr

Teraz twój będzie chciała iść do multiman i naciśnij przycisk kwadratowy ikonę gry Dead Island. Teraz sprawdź Lustro '' '' BD i '' zewnętrzne '' ikony pod zdjęciem polu gry. Teraz w końcu przejść do '' Uprawnienia '' i naciśnij '' X '' i uruchomić ją (COS jeśli nie to dostaniesz dźwięk ale nie ma obrazu zrobić)

Teraz załadować grę mieć mnóstwo zabawy z dostaniem wszystkie te trofeum jest z absolutną łatwością, że nie mogliśmy dostać się na swojej pierwszej gry przez, mnóstwo amunicji, tryb boga, zrobić sobie latać, jeśli chcesz ..... cieszyć kumpli .... ..... Wszystkie rekwizyty iść do Max z ps3eyeso do cheat menu.
/////////////////////
Mógłby mi ktoś to ładniej przetłumaczyć ?
Jak nie masz drogi do zwycięstwa, musisz ją sobie wydeptać.
Avatar użytkownika
hjgvcygv
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 56
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.10.2014, 17:19
Firmware: CFW Darknet 4.70
PSN ID: hjgvcygv

Re: Dead island

Postprzez kacpercfw » 29.05.2015, 12:07

Pobierasz To http://www.4shared.com/zip/qpysDQ0l/DEA ... furl=d1url
Instalujesz po przez Install Packege Files 'BLES00749_DEAD_ISLAND_UPDATE_FIX.pkg'
Następnie kopiujesz Z tego co pobrałeś ICON0 i PIC1 Do Folderu z Grą-Podmieniasz
Oraz Wrzucasz 'debugconf.scr do USRDIR/DL/Data i wrzucasz ten plik tam.
Jak odpalasz Przez Webmana to robisz W Multimanie Zaznaczasz tylko BD-MIRROR i Wychodzisz I odpalasz Webmanem
Obrazek
Avatar użytkownika
kacpercfw
Banned
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 17.04.2015, 10:22
Firmware: 4.75 CFW Ferrox

Re: Dead island

Postprzez hjgvcygv » 04.08.2015, 14:28

Nie poskutkowało(kiedyś napisałem to, ale na forum nie weszło), ale pobrałem ostatnio z PSN stuff i działa bez problemu.
Jak nie masz drogi do zwycięstwa, musisz ją sobie wydeptać.
Avatar użytkownika
hjgvcygv
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 56
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.10.2014, 17:19
Firmware: CFW Darknet 4.70
PSN ID: hjgvcygv

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024