I have a banana - czyli Ban na PS3

PSN, PSS, Multi, Konfiguracja
  • Sponsorzy

I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez TheRaphel » 08.03.2015, 11:57

Witajcie,
przez okrągły rok grałem sobie na moim Slimie z różnymi wersjami Habib Cobra w gry online. Kosa trafiła jednak na kamień, gdy przedwczoraj moje konto zostało zablokowane - podobnie w sumie, jak i konsola. Grałem sobie w Battlefielda 4 (w kampanii) oraz NFS Rivals (tutaj automatyczny on-line) i spokojnie wyłączyłem konsolę. Po włączeniu jej rano, niestety przywitał mnie komunikat zablokowania konta. Nie było komunikatów błędów, nie było maila na skrzynce pocztowej, a gdy teraz chce się zalogować, wyrzuca mi błąd zablokowania konsoli (patrząc na oficjalne instrukcje znaczeń kodów na stronie PlayStation Network).

Przy próbie dodania nowego konta sprzęt informuje mnie, że konsolka została zablokowana. Co ciekawe, gry mogę sobie spokojnie aktualizować, czy to przez Multimana, czy to klasycznie, po uruchomieniu gry.

Konto jest i raczej będzie zawieszone, stąd pytanie - zmieniać PSID i MAC adres? Jeżeli tak, to na jaki (jeżeli jest jakiś ogólnodostępny) oraz jak to zrobić, bo próbowałem paroma programami, ale jakoś mi to nie wychodziło. Mam w tej chwili Habib Cobra 4.70.

Co najciekawsze w tej historii, grałem w GTA V Online dobre pół roku i nie dostałem bana właśnie na tą grę. Teraz, na miesiąc przed otrzymaniem blokady zagrałem może raz, ze dwa tygodnie temu, co pokazuje, że Rockstar chyba siódmą generację konsol ignoruje. Proszę o pomoc :E
Avatar użytkownika
TheRaphel
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 34
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.10.2014, 08:44
Firmware: 4.70
PSN ID: TheRaphel

Sponsorzy

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez marciniak » 08.03.2015, 12:05

Pierwsze zasadnicze pytanie ukrywałeś się psn paczem lub sen enablerem? odpowiedzi na swoje pytania otrzymasz w tym temacie poradnik-instalacja-webmana-i-pluginow-cobra-2xfilm-t6493.html różnica jest tylko w tym ze teraz jest 4.70 CFW i nie każdy poleca jeszcze go używać do w "miarę" bezpiecznej gry online.

ps.Habib cobra jeszcze nie ma 4.70 %-) .
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez TheRaphel » 08.03.2015, 16:03

Jest, wczoraj wydany Habib Cobra ze statusem 1.0.0. :P
Tak, grałem przy PSN Patchu, bo korzystałem ze spoofera (nie pamiętam, czy tak to się pisało) na 4.70, gdy korzystałem z 4.66 :).

Obejrzę sobie, jak będę w domu. Wiesz, teoretycznie straciłem konto, a więc i trofea, więc pewne jest, że następną konsolą nie będzie ta od Sony, a to dlatego, że usługami (poza Macbookiem) siedzę w Microsoftcie :P
Avatar użytkownika
TheRaphel
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 34
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.10.2014, 08:44
Firmware: 4.70
PSN ID: TheRaphel

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez marciniak » 08.03.2015, 16:11

Skoro jest to podaj źródło Habib cobra CFW z cobrą 4.70

bo korzystałem ze spoofera (nie pamiętam, czy tak to się pisało) na 4.70, gdy korzystałem z 4.66 :).


Granie na spooferze wiąże się teraz z automatycznym banem.
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez TheRaphel » 08.03.2015, 16:57

Proszę ;)
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.


A tego nie wiedziałem. W każdym razie nie wiem, czy dostałem za to, czy nie, bo odkąd go mam, grałem naprawdę długo. Pozostaje zmiana ID i MAC, yup? Co z kontem? Da się je jakoś odblokować/przenieść z niego trofea itd?
Avatar użytkownika
TheRaphel
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 34
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.10.2014, 08:44
Firmware: 4.70
PSN ID: TheRaphel

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez Cyqor » 08.03.2015, 17:06

TheRaphel napisał(a):Proszę ;) http://www.ps3hax.net/2015/02/habib-4-70-cfw-v1-00/

A tego nie wiedziałem. W każdym razie nie wiem, czy dostałem za to, czy nie, bo odkąd go mam, grałem naprawdę długo. Pozostaje zmiana ID i MAC, yup? Co z kontem? Da się je jakoś odblokować/przenieść z niego trofea itd?



:facepalm:

Well, Here it is. Smhabib stopped by earlier to drop off his latest CFW.
It’s a standard Non-COBRA firmware based on OFW 4.70 with everything you’d expect from a traditional Habib CFW.


To nie jest typowe CFW COBRA. PsnPatch działa na nim tylko dlatego że ma w sobie AUTOPRX-LOADER.

4-70-habib-standard-cex-cfw-t8329.html
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Re: I have a banana - czyli Ban na PS3

Postprzez TheRaphel » 08.03.2015, 22:16

Hmm, nie zastanawiałem się nad tym i nie wczytywałem w instrukcję, więc po prostu pobrałem patrząc na numerację i tyle %-)

Biorę się więc za Twoje materiały, odezwę się, gdy uda mi się to naprawić lub nie. Dzięki za pomoc :E
Avatar użytkownika
TheRaphel
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 34
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.10.2014, 08:44
Firmware: 4.70
PSN ID: TheRaphel



  • Sponsorzy

Powrót do Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024