Gry poważny PROBLEM!!!!!!!!!!!

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Gry poważny PROBLEM!!!!!!!!!!!

Postprzez operus » 04.10.2011, 20:25

Witam,
Posiadam już maleńkie pojęcie na temat PS3. Kur.... wgrałem oprogramowanie 3.55 Kmeaw czy jakoś tak , wgrałem pełne HOMEBRIEW czyli posiadam MultiMana, Ftpserwer, GaiaMenager, Lv2. Czyli konsola jest już przerobiona. Ściągnąłem z internetu takie gry jak Need for Speed Hot Piursit , COD Black Ops, Superbike coś tam dalej. Wgrałem te gry poprzez serwer ftp Total Comanderem fakt faktem zgrywało to baaardzo długo. Każdą grę jaką zgrałem jest jakiś problem przy Superbike wyskakuje mi komunikat aby włożyć płytę. Ale jak zgrałem COD-a którego zgrywałem prawie 5 godz próbuję go uruchomić poprzez plik eboot którego napis zamiast świecić na zielono świecił na czerwono naciskam iksa a tu robi się na chwilkę czarny ekran wyskakuje czy uruchomić XMB potwierdzam a później mi się MultiMan wyłącza automatycznie i powraca do głównego MENU PS3.
Proszę o pomoc może jednak coś źle robię ale ja już wymiękam.
Pozdrawiam!
operus
Member
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.09.2011, 09:59

Sponsorzy

Re: Gry poważny PROBLEM!!!!!!!!!!!

Postprzez lukasz1091 » 04.10.2011, 20:28

Jak odpalać gry odpowiedziałem ci już we wcześniejszym poście - call-of-duty-problem-t872.html I nie zakładaj kilku wątków dla jednego problemu bo się śmietnik robi. Najlepiej złożyć wszystko w jeden wątek
"Lubię fajne cycki i zimną whisky"
Obrazek
Obrazek
Pomogłem? Kliknij w Obrazek
Avatar użytkownika
lukasz1091
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 323
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 18.08.2011, 13:47
Firmware: CFW 3.55.4 Rebug REX



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

© 2010-2024