Aktualizacja Fifa 15 błąd uruchamiania

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Aktualizacja Fifa 15 błąd uruchamiania

Postprzez GrzesMis » 04.02.2015, 21:20

Witam, zanim zostanę zjechany za to że jest szukajka na forum to napisze że szukałem szukałem wujek pomagał i nie znalazłem. Otóż jestem świeżym posiadaczem konsoli. 3.55, cobra 7.0, multiman. Kupiłem gotową przerobioną konsole na alledrogo. Dostałem podstawową instrukcje obsługi w której było wyraźnie zaznaczone aby aktualizować gry przez multimana. Więc, na dysku była fifa 15, zainstalowałem PSNpatch, jak pisze w megaporadnik-cobra-softy-instalacja-gra-online-dlc-t6706.html , gra domagała się aktualizacji i występował jakiś błąd przy próbie podłączenia się online. Miałem ten sam problem z COD MW3, aktualizacja go rozwiązała i wszystko pięknie chodzi online, lecz w przypadku aktualizacji fify 15 i próbie włączeniu jej wyskakuje: "Podczas operacji uruchamiania wystąpił bła 80010038. Ktoś potrafi mi pomóc?
Serdecznie pozdrawiam.

PS. COD MN3 jest na ori płycie, zrobiłem teraz zrzut COD na konsole i również przy próbie uruchomienia zrzuconej gry wyskakuje ten sam błąd. Nie chce zbytnio grzebać żeby czegoś nie popsuć dlatego pytam na forum.

-- 05.02.2015, 17:43 --

ktoś pomoże?
GrzesMis
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.02.2015, 21:10

Sponsorzy

Re: Aktualizacja Fifa 15 błąd uruchamiania

Postprzez HABIBI » 05.02.2015, 19:12

Ten kod oznaczać może problem z hdd konsoli.CoD ci śmiga z płyty., a po zgranie juz nie , fife masz na wew hdd , a więc jej również nie odpalisz.Wejdź w recovery menu i postaraj się przywrócić system , to samo zrób z danymi gier (usuń je)w XMB , zaktualiuj mMAN.
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: Aktualizacja Fifa 15 błąd uruchamiania

Postprzez GrzesMis » 05.02.2015, 20:04

po usunięciu aktualizacji folderu z dev_hdd0/game fifa znów zaczęła śmigać... spróbuje przenieść zrzuconego COD na zewnętrzny dysk


dziwne, usunąłem również folder który znajdował się w dev_hdd0/game z COD czymś tam i COD zaczęło śmigać bez płyty.

Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? przez aktualizacje tak się dzieje? czy może te aktualizacje mają się gdzieś indziej zapisywać?

-- 06.02.2015, 20:53 --

każda gre którą zaktualizuję nie mogę odpalić, może jakiś dobry człowiek pomoże?
GrzesMis
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.02.2015, 21:10



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024