Kopiowanie Save

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Kopiowanie Save

Postprzez jj87 » 30.09.2011, 12:30

Opisze mój problem:
Mam konsole z OFW 3.70. Padł w niej napęd stąd zakup nowej konsoli już z odpowiednim softem ;)
I teraz jest problem z przegraniem save z jednej konsoli na drugą.
Próbowałem za pomocą standardowych opcji tzn trójkąt -> Kopiuj i na drugiej konsoli tak samo. Jednakże po tej operacji gra wrzeszczy ze save nie są danego uzytkownika i nie pozwoli mi zapisac postępów w grze ( God of War)
Utworzenie nowego użytkownika o takiej samej nazwie jak stary user nic nie daje.
Próbowałem jeszcze edytorem ps3 SFO Edit zmienić Account ID w tym save na taki jak mam teraz i nic. Choć dziwne było dla mnie to, że ID dla starego save mam np 043242d3f00 a dla nowego save na nowej konsoli to sa same zera. Czy to może jest spowodowane CFW ?

Czy istnieje jeszcze jakiś sposób na podgranie save z jednej konsoli na druga? Zależało by mi na tych save.
jj87
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.03.2011, 13:58

Sponsorzy

Re: Kopiowanie Save

Postprzez iraslbn » 30.09.2011, 12:51

Spróbuj przekopiować na pendrive "save" z 1 na 2 ps trójkę.

Na 1 :^: wybierasz opcję copy i kopiujesz na pendrive.
Z tego co wyczytałem kiedyś to nie wszystkie save da się skopiować.
Niech ktoś inny wypowie się na ten temat.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Kopiowanie Save

Postprzez Damiaen » 30.09.2011, 13:43

Jak tak skopiowałeś to zrobiłeś dobrze, kolega @iraslbn dobrze napisał po prostu nie wszystkie savy da się uwierzytelnić,, też miałem takie problemy z grami np. wwe 2011, chciałem mieć wszystkie postacie a tu nie da rady,,. nic nie poradzisz przykro mi
Avatar użytkownika
Damiaen
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 103
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 20.04.2011, 21:37
Firmware: CFW

Re: Kopiowanie Save

Postprzez jj87 » 30.09.2011, 16:12

Tego że niektórych save nie idzie skopiować to wiem. Np GT5 nie pozwala wybrać opcji Kopiuj ;(
Ale dlaczego po skopiowaniu tych których się da gra wrzeszczy ze save nie sa od tego uzytkownika ?

Może idzie np cały profil skopiować z jednej konsoli na druga tak zeby savy dzialaly ? Np wziasc dyski wyjac z konsol i poprzez Windowsa ?
Lub poprzez narzedzie do kopi zapasowych. Tylko czy to narzedzie nie nadpisze mi FW ? A nie chcial bym stracic 3.55 na zecz 3.70 :/
jj87
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 09.03.2011, 13:58



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024