Przerobic czy grac online?

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

Przerobic czy grac online?

Postprzez emceka » 13.09.2011, 19:15

Witam mam pytanko odnosnie mojej konsolki :)
Posiadam soft 3.55 i zeby zagrac online musialbym aktualizowac soft do tego najnowszego.
I tu mam pytanie czy jest jakis sposob aby grac na 3.55 online?

Jezeli nie da sie w zaden sposob tego zrobic mam tu 2 pytanko ;)

Mam konsole 250 gb i jak juz bym byl po przerobce tzn. CFW 3.55
W jaki sposob gry mialbym wgrywac na dysk konsoli?
I czy dalo by sie np. gry wrzucac na Dysk zewnetrzny zeby nie zasmiecac konsoli.

Z gory dziekuje Pozdrawiam ;)
emceka
Newbie
 
Posty: 9
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.09.2011, 19:25

Sponsorzy

Re: Przerobic czy grac online?

Postprzez contrip » 13.09.2011, 22:09

Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości grać online na sofcie niższym niż najnowszym czyli 3.70. Jedynym wyjsciem jest zakup E3 Flasher który ma w zapowiedzi obsługe dualboota( czyli obsługuje 2 wersje oprogramowania np3.55 i 3.70) na 3.55 mozna grac w kopie a w 3.70 online. Ma wyjsc pod koniec miesiaca i jeszcze nie dokońca wiadomo jak to bedzie działać i czy SONY nie zblokuje tego kolejną wersja oficjalnego oprogramowania. Wiec narazie pozostaje Ci jedna Opcja albo kopie, albo online.

Jak gry wrzucać, instalować etc masz opisane wszystko na forum. Niektóre gry chodzą tylko z dysku wewnętrznego, wiekszość można odpalać z dysku zewnetrznego. Sa też takie gry które wymagają płyty z grą w napędzie. Wszysko jedno jakiej byle oryginalnej.
contrip
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 73
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.08.2011, 13:44
Firmware: Rogero CEX 4.31 v 2.

Re: Przerobic czy grac online?

Postprzez PITERQ » 26.09.2011, 08:15

A jeśli chcesz koniecznie grać online może warto zamienić się na konsolę z kimś, kto kupił z wyższym softem niż 3.55 a chce pograć w kopie :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
PITERQ
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 550
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 13.03.2011, 23:41
Firmware: CFW 4.46 HABIB



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

© 2010-2024