Deus Ex Human Revolution PAL

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Deus Ex Human Revolution PAL

Postprzez Bidley » 26.09.2013, 19:26

Witam po odpaleniu gry z multimana nagle pokazuje się black screen i nic więcej. Czy wie ktoś może co jest nie tak ?? Bardzo proszę o pomoc

soft to rogero 4.46 v1.01 i prawie najnowszy multiman. wersja gry pal. dysk wew
Bidley
Banned
Gold Member
 
Posty: 125
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 03.08.2013, 17:48
Firmware: Rogero Cobra 4.46

Sponsorzy

Re: Deus Ex Human Revolution PAL

Postprzez marciniak » 26.09.2013, 19:39

Może z płytka spróbuj odpalic ,pozaznaczaj opcje dysk.zew czy tam wew. bd-mirror :wink:
ps.coś ostatnio słyszałem że z Rogero 4.46 v1.01 są niekiedy problemy %-)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: Deus Ex Human Revolution PAL

Postprzez EDBida » 19.12.2014, 17:23

Ja mam ten sam problem. Miałem grę na zew, ale był czarny ekran to skopiowałem na wew. Próbowałem z opcją bd-mirror to samo z dysk wew to samo z płytą to samo. Ma to jakieś znaczenie że aktualizacje i dlc instalowałem jak gra była na zew a później skopiowałem na wew? A tak po za tym mam Darknet 4.66, MM 4.66 stealth + psnpatch stealth.

Ok problem rozwiązany, usunąłem aktualizacje, dlc i zainstalowałem ponownie, ale pojawił się kolejny. Mam dlc do Deusa jeden plik ma tam chyba ze 100kb, a drugi ponad 2gb. Gdy zainstaluje ten mały plik gra śmiga w menu wyświetla że zainstalowano wybuchowy pakiet misji i pakiet ulepszeń taktycznych. Gdy zainstaluje jeden i drugi gra się nie uruchamia, jest cały czas czarny ekran. Da się to jakoś zrobić? Bo podejrzewam że ten większy to missing link, a chciałem sobie też przejść.
EDBida
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.03.2014, 15:49
Firmware: Darknet 4.70 cobra



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024
cron