Najlepsza gra waszym zdaniem

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez Longeret » 01.09.2013, 10:06

zbysiuuu napisał(a):Dead Island :-)) Gra ma mase błędów ale przy zadnej sie tak nie wyżyłem jak własnie przy DI 8)


Też... grę na PC przeszedełem aż 4 razy... na PS3 też grałem ( nie mogłem sobie odpuścić ) i teraz również grałem w Riptide z tym że Riptide to taki odgrzany kotlet niewiele zmian, aczkowoiek szał zabijania bez zmian...
Jedna z najlepszych gier o zombiakach...

A "Heavy Rain" to gra która przeszła już do Historii i moim zdaniem każdy powinien w nią zagrać chociaż raz w życiu...
Obrazek
Obrazek

" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

Za ten post autor Longeret otrzymał podziękowanie od
Molas18 (04.05.2014, 09:39)
Avatar użytkownika
Longeret
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 401
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 20.11.2011, 09:33
Firmware: Habib 4.46 v 2.05

Sponsorzy

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez zbysiuuu » 01.09.2013, 12:56

Moja żona w Heavy Rain wymeczyła mi platynke :)
Dead island ARiptide faktycznie zmian bardzo mało ale gra jest super. Mam tez na tapecie The last of us ale wole DI 8)
zbysiuuu
Newbie
 
Posty: 5
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 24.08.2013, 10:05

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez asasin » 08.09.2013, 12:51

Fallout 3 owszem wymiata - ale moja wersja co chwilę wiesza konsolę co uniemożliwia grę. Dlatego ostatnio gram tylko w Prototype 2. Tak gra wymiata pod każdym względem: wspaniała grafika, intuicyjne sterowanie, dopracowana fizyka, a do tego nowe umiejętności i rozwałka na długie godziny gotowa :lol:
Avatar użytkownika
asasin
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 141
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.05.2011, 16:48
Firmware: ZERO 4.55
PSN ID: first_blood_24

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez KunkaKunka » 09.09.2013, 09:31

Ja z kolei lubię chyba wszystkie gry z anime-podobną grafiką. Takiej swojej najbardziej ulubionej nie mam, ale jeśli patrzeć na ilość poświęconego czasu to któraś z gier Naruto: Ultimate Ninja Storm byłaby na pierwszym miejscu.
KunkaKunka
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.09.2013, 11:19

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez hinduqsh » 19.09.2013, 09:10

m0rGi napisał(a):a dla mnie counter-strike 1.6 :D far cry 3 z tych co mam na pc :P na ps3 oczywiscie last ~ , no i oczekiwane gta v :P


W końcu ktoś normalny ;) ja z kolei jak słyszę COD to dostaje wysypki, tragiczne gry, tragiczne! Helikoptery, taktyczne nuke'i, gwiazdki ninja, UAV, ktore wskaze Ci wroga za sciana... Boze swiety w grze chodzi o to zeby grac, a nie zeby fragowalo za Ciebie AI.

Jestem wielkim fanem serii Fallout ale tu znow musze wspomniec, ze trzecia czesc nie umywa sie w najmniejszym stopniu do drugiej (ani nawet do Tactics'a), ale skoro rozmawiamy o konsolach to przejde juz do rzeczy.

Najlepsza gra w jaka gralem na konsole to Forza Motorsport 3 i Assasin's Creed II. Wciaz czeka na mnie The Last of Us, natomiast na slowa uznania zasluguja:

- Fight Night 4
- Red Dead Redemption
- GTA IV (lepsza od V moim zdaniem, wole NY od wypastowanej Californii)
- FIFA 13 (choc schematyczna to wciaz lepsza od PES'a no i ma licencje)

Brakuje mi symulatora pola walki typu Arma II / III. Seriami COD i BF gardze bo to burdel na ekranie, zero recoil'a, chaos w rozgrywce (plecy gaming) i nic wiecej.

-- 02.11.2013, 10:01 --

asasin napisał(a):Fallout 3 owszem wymiata - ale moja wersja co chwilę wiesza konsolę co uniemożliwia grę. Dlatego ostatnio gram tylko w Prototype 2. Tak gra wymiata pod każdym względem: wspaniała grafika, intuicyjne sterowanie, dopracowana fizyka, a do tego nowe umiejętności i rozwałka na długie godziny gotowa :lol:


rozwiazaniem dla Twojej wersji jest wylaczenie radia w PipBoy'u - sprobuj tego i zobaczysz roznice ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
hinduqsh
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 98
Lokalizacja: RZESZÓW
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Dołączył(a): 10.09.2013, 14:17
Firmware: Rebug 4.78.1 Cobra
PSN ID: hinduQsh

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez Jurand » 05.11.2013, 13:15

Czekam na jakiegoś nfs'a z tuningiem a'la undeground 2(od mostwanteda tak to jest ucięte, że szok-nawet głupiego neonu, car audio etc nie mogę walnąć). Na pc lubie heroes 3 i 4(trójka legendarna, ale 4. ma bardzo dobrze napisane, przemyślane-wiele stron maszynopisu-scenariusze). Z bijatyk, podobał mi się tekken3 na psx(a ile się hajsu przepuściło, by zagrać w to na automatach), fight night;champion, tekken tag;2(bardzo ładne kombo idą, jak dobrze połączy się postacie), tekken 5. Na pc podoba mi się gothic 3(po patchu, który zajmuje prawie 2 gb...) oraz 2;nk oraz jedynka(w która pierwszy raz zagrałem, jak dali do play'a w 2003 roku). Red dead redemption był troszku nudny. Seria gta-najbardziej lubie vice city, co do V-brakuje mi paru rzeczy a na "sklepowej wersji" i cfw nie mam możliwości sprawdzić, czy fajne jest online. Far cry 3(na konsoli fajnie wyglądał, niestety nie mam do dyspozycji tak zajebistego kompa, aby odpalić na max detalach z dx11 itd-by sobie porównać jakość). Dużo jest fajnych gier, czasem trudno przywołać jakiś dobry przykład.

PS. Co ci właściciele xbox'ów jarają się halo, jak to na średnim sprzęcie na max detalach odpale-z tego, co wiem exclusiv to tytuł, którego nie ma na pc...
Jurand
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 25
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 14.03.2013, 17:56
Firmware: cfw 4.50

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez mati8231 » 24.04.2014, 22:15

Prototype 2
mati8231
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 26.03.2014, 16:54
Firmware: ZERO 4.55

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez MEGATRON24 » 24.04.2014, 22:45

GTA IV/V, BF 3/4, NFS od Hot Pursuit do Rivals, CoD Ghosts , Minecraft (no co trza konsumować innego typu gry :razz: ) i jeszcze troche %-)
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez Pompom » 28.04.2014, 18:50

gta v
Pompom
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 12.02.2014, 22:52

Re: Najlepsza gra waszym zdaniem

Postprzez noniewiem » 11.05.2014, 19:01

Ja mam kilka ulubionych serii:
1) God Of War - ciekawa fabuła, dynamiczna i interesująca rozgrywka
2) GTA - j.w. Można też czasami się ostro wczuć w bohatera (szczególnie po wszelkiego rodzaju używkach %-) )
3) Assassins creed - Fabuła, rozgrywka.
Avatar użytkownika
noniewiem
Member
Member
 
Posty: 14
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.05.2014, 12:19

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024