RSOD FIX 2 metoda

Gotowe tutoriale, poradniki i odpowiedzi na F.A.Q.
  • Sponsorzy

RSOD FIX 2 metoda

Postprzez MEGATRON24 » 02.02.2014, 20:40

Witam, tak jak w tytule ale krótko i na temat.
Wiem że na forum jest metoda na 'krew na ekranie' ale chciałem podać Wam drugą i prostą metode :wink: Sam mialem to 'coś' lecz było to wywołane przez instalacji spoofer na spoofer w moim przypadku. Bez paniki, wystarczy że wiecie JAKIE CFW macie, tyle wystarczy. A więc- pobieracie te CFW jeszcze raz (oczywiście tylko jesli dane CFW ma RSOD Bypass, co musicie sie upewnić zanim COKOLWIEK zrobicie) , przerzucacie na Pendrive a dokładnie na lokalizację X:/PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP PS3UPDAT.PUP to jest oczywiście CFW Jeśli wszystko gotowe to upewnij sie że nie masz dysku w napędzie i masz tylko 1 USB na dwa porty. Musisz przejść do poziomu Recovery, mianowicie- upewnij sie że konslola wyłączona, przytrzymaj przycisk POWER ten po prawej aż PS3 sie wyłączy, później ponownie przytrzymaj przycisk POWER ale do czasu dwóch pikniec- pojawi sie komunikat by podłączyć kontroler przez kabel a później pojawi sie tabliczka z opcjami Recovery :wink: Wybierz 6 opcje czyli Aktualizacja Systemu i postępuj z instrukcją instalacji. Po instalacji powinno Ci bez problemu przejść do XMB, gratulacje :D Tuturial wzięty z ps3hax.com, NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA SZKODY
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024