Przeniesienie gry na inne konto PSN

PSN, PSS, Multi, Konfiguracja
  • Sponsorzy

Przeniesienie gry na inne konto PSN

Postprzez Amagos » 16.12.2013, 22:29

Siemka. Miałem jedno konto na PSN. Jeszcze do końca nie wiedziałem na jakiej to zasadzie jest i grałem np. w gry od kolegi. A nie chce mieć cudzych tytułów. Ogólnie mam FC3, BF3 i GTA V. Stwierdziłem, że założę nowe konto i będę grał tylko w moje gry. No i mam ambicje na platynki, żeby wbić.. Tutaj może mnie parę osób wyśmiać, ale wczoraj dałem wszystko od nowa i w bf3 całą kampanię przeszedłem i jeszcze muszę ze 2 misje powtórzyć i będę miał wszystkie trofea z singla a potem tylko hard :D Natomiast w FC3 nie będę grał gdyż mi nie przypadł do gustu.. Może kiedyś. No ale tak... Bf3 mam Premium Edition. Jak wiecie EA zrobiło, że można kupić używanego BF'a i jest darmowa przepustka na podstawkę multi. Tyle, że ja kupiłem BF3 Premium Edition to pójść na marne?? Dobra odpaliłem dałem darmową przepustkę, zagrałem.. Premium nie mam. Teoretycznie mam nieśmiertelniki ale nie mogę ich zmienić na inne premium. Jak wchodzę na Battleloga to mam 3 konta.
1 z kompa sama podstawka
i 2 pozostałe konta premium.. jednak nie mogę pobrać dodatków, na konsoli w grze piszą, że są płatne..
Ktoś mi powiedział, że jak mam na tej samej konsoli to będę miał.. Tylko, że na konsoli konto AmagosGaming na którym mam taki sam nick w PSN i zrealizowałem kod skasowałem. Teraz zrobiłem je od nowa i są tam dodatki za free (jako że już aktywowałem). A na drugim koncie na ps i psn czyli AmagosPL już tego nie mam. Wszystkie pobrane dodatku skasowałem z AmagosGaming. Pytanie ja to muszę pobrać na tym koncie AmagosGaming jeszcze raz i przenieść przez penka na AmagosPL czy to się jakoś samo zrobi czy da się w jakiś sposób przepisać tą premkę, żeby na AmagosGaming jej nie było, ażeby była na AmagosPL??
Dajcie mi jakieś rady. Konsola nieprzerabiana i nie mam zamiaru jej przerabiać :D
Czekam na szybką odpowiedz, ważne ! ! !
(dziś mogę to pobrać i sprawdzić czy nie będzie na AmagosPL)!
Jak ktoś chętny mogę na skype przez kamerkę ewentualnie pokazać !
Przepraszam, jeżeli nie w tym dziale. Jednakże jest to związane też z PSN :D
Amagos
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.11.2013, 11:00
Firmware: 4.50
PSN ID: AmagosGaming

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024