PSX-SCENE - proszę o podpisanie petycji - Bring Linux na PS2

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

PSX-SCENE - proszę o podpisanie petycji - Bring Linux na PS2

Postprzez iraslbn » 16.08.2011, 17:59

Ludzie z PSX-SCENE potrzebujemy Waszej pomocy! Były pracownik Sony, który stworzył Linux dla PS2 szuka podpisów petycji o uwolnienie pakietów Linux dla PS2 i Archiwum Strony WWW firmy Sony !. Kiedy po raz pierwszy to odnotowano evilgeek23 miał gotową petycję prosił o miesiąc czasu na zebranie podpisów. W ciągu dziesięciu dni jest na naszej stronie a otrzymał ponad dwukrotnie więcej podpisów niż tych które już miał. Dzięki naszej pomocy liczba rośnie.

Obrazek
Obrazek

Prosimy o pomoc dla dewelopera, a także członka naszej strony evilgeek23. On potrzebuje wsparcia od Nas bardziej niż kiedykolwiek, aby osiągnąć swoje marzenia Dziennika Linux i Wsparcie na PS2. Proszę przeczytaj nasze ostatnie oficjalne oświadczenie.

Obrazek


Walka z Sony! Pomoc w przywróceniu czegoś ważnego, co przyrzekli swoim użytkownikom ! Podpisz petycję teraz
http://www.petitionspot.com/petitions/ps2linux

Były pracownik Sony- twórca Linuxa dla PS2 zaczyna petycje do wydania pakietów PS2-Linux- i WWW-Archiwum !

PS2-Scene nie jest martwa, i wydaje się, jakby wciąż rosnące zapotrzebowanie na PS2-Homebrew & Applications (ze względu na napływ użytkowników łączących się z ogólną konsoli modding-scene). Innym wiadomości oprócz PS2ESDL-art napisałem to:
PSX-Scene- członek evilgeek23 "rozpoczął petycję, aby dać nam Linux-Stuff z powrotem na starej PS2!

Obrazek

Historia:

W ubiegłym roku Sony zamyka strony internetowe PlayStation2-Linux.com, ale obiecuje utworzyć archiwum, w tym wszystkie linuxowe -oprogramowanie ... Ale jak wszyscy wiemy, ... (lub przynajmniej Ci, którzy są zainteresowani tym), Sony nie uczyniło tego jeszcze!

Kilka dni temu "evilgeek23" zaczęli wreszcie petycję, aby uzyskać dokładnie to co obiecało sony. Teraz ludzie ... Zgadnijcie co się stało ? po kilku godzinach po tym jak sporządzili petycję" Miejsce gdzie" jest PlayStation2-linux.com wróciło i przynajmniej można dotrzeć do miejsca, gdzie nie można niestety podłączyć się do niego ?


Oto PM otrzymałem od niego:

Stworzyłem tę petycję i nie miałbym problemu, jeśli jest opublikowana wraz z moim nazwiskiem na pierwszej stronie.

Nazywam się Matt Aves i byłem modderem PS2 i PS3 patcherem wersji beta. Pracowałem w Sony 6 lat temu.
Swoje doświadczenie wykorzystałem do opracowania platformy PS2 linux na co zgodziło się Sony w 2001 roku i ma słabość w moim sercu.
Kiedy opuściłem w 2006 roku firmę sony cała odpowiedzialność została przeniesiona do Sarah Lemarie (miła kobieta i programista).
Miałem kontakty z powrotem ze SCEE, ludzie którzy wyjechali w 2008 roku ale w latach 2009-2010 obiekt został zamknięty bez dostępu do archiwum.


Goście z PSX-Scene i każdy kto uważa, że ​​Linux na PS2 jest ważny -------- społeczność potrzebuje twojej pomocy.
Tylko publikacja petycji możliwe działanie PlayStation2-Linux.com.
Możemy zrobić więcej razem.
W celu "Petycja zyska moc prawną "----- musimy zebrać 10000 głosów. Nie wahaj się pomóc społeczności i przywrócić PlayStation2-Linux.com.



Widać, że nie tylko użytkownicy ps3 chcą powrotu linuxa, ale także użytkownicy starszej siostry ps2. Jesteście za linuxem ? jeśli tak zapraszam do wsparcia.




źródło: psx-scene.com
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: PSX-SCENE - proszę o podpisanie petycji - Bring Linux na

Postprzez Konr@do » 16.08.2011, 19:22

Podpisana ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: PSX-SCENE - proszę o podpisanie petycji - Bring Linux na

Postprzez iraslbn » 20.08.2011, 12:19

Podpisałem również, ale co z tego wyniknie przekonamy się niebawem. Linux is cool
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

© 2010-2024