Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmienia p

Newsy ze sceny PS3 Hack
  • Sponsorzy

Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmienia p

Postprzez paul323 » 20.06.2013, 10:12

Firma Microsoft zapowiedziała zmiany w planowanej polityce DRM oraz restrykcjach regionalnych konsoli Xbox One. Urządzenie będzie działało teraz w każdym kraju i nie wymagało stałego połączenia z internetem. Gracze mają też bez przeszkód odsprzedawać i wymieniać się dyskowymi grami, tak jak miało to miejsce w przypadku Xboksa 360. Marc Whitten, zajmujący się usługą Xbox Live, potwierdził w rozmowie z Kotaku, że zmiany zostaną wprowadzone wraz z patchem firmware'u konsoli, który dostępny będzie w dniu premiery.
żródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78025

I znowu gracze wyglali, ja myśle że microsoft powoli chce odbudować swoją reputacje, ale ja i tak kupie ps4.
A wy co o tym sądzicie?
Obrazek
Dlaczego lubie koreańską muzyke? Bo jest inna niż wszystkie po prostu. I mam gdzieś co mówią inni.
Avatar użytkownika
paul323
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 62
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Dołączył(a): 11.07.2012, 21:51
Firmware: 4.50 CFW

Sponsorzy

Re: Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmien

Postprzez budman9 » 20.06.2013, 12:18

Mimo, że firmy produkujące konsole tracą $ przez to, że gracze wymieniają się grami, piracą sprzęty to porywając się na takie restrykcje jak firma o znaku czterech kolorowych kafelków, mogliby stracić dużo więcej.
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34

Re: Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmien

Postprzez fafal251 » 26.06.2013, 07:09

Tylko ze pewnego słonecznego dnia restrykcje mogą wejść spowrotem w życie wraz z kolejnym updatem bo konsola będzie hardwerowo na to gotowa
fafal251
Member
Member
 
Posty: 15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 01.03.2013, 00:22

Re: Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmien

Postprzez iraslbn » 26.06.2013, 12:25

Restrykcje restrykcjami, ale to "gracze" decydują o tym tak naprawdę... Microsoft musi się po prostu dostosować, tak jak to było i jest z nc+.... Nie podoba mi się polityka firmy, nie podpisuję umowy, nie kupuję ich sprzętu jest jeszcze przecież konkurencja nie jestem zobligowany mieć xb. Żeby jednak jakieś restrykcję mogły wejść w życie musi się zmienić system, sposób rządzenia, zarobków ale to chyba nie "tutaj". Tym samym kończę, bo w polityczne tematy nie wchodzę. Dziękuję i pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmien

Postprzez HABIBI » 26.06.2013, 20:20

@ iras,
mądre słowa...Dodam jeszcze, że jestem żywym przykładem jak rozwiązałem (pożegnałem) w/w nc+.Właśnie taka polityka doprowadziła do tego....Jestem z CP :razz:
Microsoft już nie jest monopolistą i dzięki bogu...Świat się rozwija. :D
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: Xbox One – Microsoft znosi restrykcje regionalne i zmien

Postprzez kaziups3 » 04.08.2013, 06:19

Jak dla mnie to oni specjalnie narobili tego szumu choć z tym że to może wrócić też nigdy nie wiadomo z tym rynkiem używanych, ale tak jak ktoś pisał o traceniu firm $ przez to że ludzie piracą to dla mnie jest trochę przesada bo ja bym porostu tego nie używał gdybym nie miał takiej możliwości (ewentualnie gdybym miał jakieś porządne połączenie internetowe to z 2-3 oryginały i online) więc i tak im się to opłaca bo chociażby konsol darmo nie rozdają no ale fakt faktem najwięcej zarabiają na grach.
Avatar użytkownika
kaziups3
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 78
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 29.07.2013, 22:38
Firmware: ofw
PSN ID: KaziuJumper



  • Sponsorzy

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024