God of war 3

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

God of war 3

Postprzez Majster » 09.03.2011, 23:05

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania ale mam problem z wielkim psem, który pluje innymi psami udało mi się wyrwać mu łeb ale wyskakuje wtedy ten stworek z kosą i już jest masakra.. ktoś może ma przepis ? %-)
Majster
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.02.2011, 00:39

Sponsorzy

Re: God of war 3

Postprzez MKX » 10.03.2011, 00:33

Rozumiem , że chodzi o tą wersję psa pod koniec gry. Akurat GoW miałem okazję ukończyć jakoś pół roku temu na chaos mode i z psiakiem męczyłem się pół dnia. Wyrobiłem sobie prostą metodę, wal go non stop bez przerwy z rękawic w okolice szyi (nie całkiem na wprost) to nic Ci nie zrobi. Możesz używać też magii. Kopanie w niego psami jest monotonne i trwało tyle, że dałem sobie z tym spokój.
Jak wyskoczy mobek z kosą polecam użyć szpon hadesa i duszy, która zamieni go kamień (chyba na 3lvlu była już dostępna)
Pod koniec wyskoczą chyba jeszcze dwa, więc pozostaje używać butów hermesa aby jednego wybiło "in the air" i szybko łapać drugiego (O).

Chyba tyle, próbuj i daj znać jak postępy..
Our own future.

Za ten post autor MKX otrzymał podziękowanie od
Damiaen (01.05.2011, 17:13)
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Re: God of war 3

Postprzez Majster » 12.03.2011, 00:43

Całkiem dobra ta metoda nawet nie wiedziałem że ta broń hadesa ma taką opcję ^^
Z butów też nigdy nie korzystałem bo to lipa ale tutaj widzę to dobra rzecz,a z tym waleniem nonstop to faktycznie dobre jest ale trzeba trafić dobrą partię bo czasem potrafi dziabnąć jak trzeba nvm widzę nadzieję :) thx
Majster
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.02.2011, 00:39

Re: God of war 3

Postprzez PITERQ » 17.03.2011, 01:00

Skoro już jest temat to wypowiem się na temat moich wrażeń :) Grałem w 1 i 2 na PS2 - gra przypadła mi do gustu pod każdym względem. Grafika, muzyka, fabuła i jej tło, postacie oraz sama rozgrywka - jak dla mnie bosko. Brutalność i efektowność w połączeniu z naszym bohaterem Kratosem dają niezłą mieszankę wybuchową :D Od niedawna mam PS3, więc obowiązkową pozycją stał się GoW3. 40 GB pobrało się dosyć szybko. Wrzucamy na hdd, wkładamy byle jaką oryginalną płytkę - odpalamy (u mnie wymagała jakiegokolwiek oryginała w napędzie). Pierwsze co - grafika robi naprawdę wrażenie. Udźwiękowienie jest dalej tak samo udane (Boguś Linda daje radę, choć wolę eng+napisy). Gra od samego początku nie pozwala się nudzić, ciągle jesteśmy "w biegu" - rozwinięcie "końca dwójki" jest idealnym punktem zaczepnym. Po przejściu gry jedyne do czego mam zastrzeżenia to że 3 część jest trochę krótsza od swoich poprzedniczek i jest mniej w niej większych przeciwników (np meduzy, centaury itp) - poprzednie części wypadły pod tym względem lepiej. Także nowe "czary" nie przemówiły do mnie (prócz armii sparty). Ogólnie gra dostaje ode mnie 10-/10 za te drobne niedociągnięcia.
Obrazek
Avatar użytkownika
PITERQ
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 550
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 13.03.2011, 23:41
Firmware: CFW 4.46 HABIB

Re: God of war 3

Postprzez Liquid » 18.03.2011, 00:56

Na każdego przeciwnika można sobie wypracować stałą metodę ;) Ale fakt w/g mnie jest to chyba jeden z najtrudniejszych elementów w gow3.

Każda część jest warta uwagi, miałem okazję grać kolejno w 3.2.1 i powiem szczerze że różnica w grafice nie była dla mnie czymś mocno odczuwalnym, każda seria jest na b.dobrym poziomie, w 3 trochę się zniesmaczyłem polskim dubbingiem - dobrze że jest angielski do wyboru bo polski psuję klimat^_^

Finalnie doszedłem do wniosku że skoro daję te 150zł za grę (tak tak kupuję nie ściągam) to musowo muszę zagrać na Hard. I faktycznie gra wydłuża się na liczniku o jakieś 3 godziny nie licząc zarwanych nocek na wygranie pojedynku.
Avatar użytkownika
Liquid
Member
Member
 
Posty: 17
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.03.2011, 00:59

Re: God of war 3

Postprzez MKX » 23.03.2011, 23:16

Generalnie to mój ulubiony tytuł, do tego Ninja Gaiden Sigma czy Devil May Cry dobrze dopełniają ten tytuł. Ważne aby gra nie była łatwa, a powyższe tytuły właśnie wzmagają dużo nerwów i o to chodzi %-)
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW



  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

© 2010-2024