ReactPSN

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

ReactPSN

Postprzez RANDY RKO » 01.04.2013, 10:12

Witam.Posiadam wgranego ReactPSN 2.24,bardzo bym prosił o jakieś instrukcje co i jak zrobić żeby aktywować na nim konto bo jak chce się zalogować przez niego to wyskakuje mi info,że nie moge się zalogować za pomocą innego identyfikatora użytkownika,czy jak mam bana to coś w tym pomoże ten reactPSN,żeby chociaż na troche się zalogować na konto zależy mi tylko na ściągnięciu paru aut do gran turismo.Z góry dzięki za odpowiedż.
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Sponsorzy

Re: ReactPSN

Postprzez Konr@do » 01.04.2013, 13:31

Eee... Ale co ma reactpsn, do Twojego logowania, czy bana? Przecież to program do aktywacji dem do pełnych wersji oraz generowania licencji z plików RAP.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: ReactPSN

Postprzez RANDY RKO » 01.04.2013, 14:02

A czy jest jakiś sprawdzony sposób na powrót online,zależy mi tylko naprawde na pobraniu aut do gran turismo 5 academy edition
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Re: ReactPSN

Postprzez Konr@do » 01.04.2013, 15:24

Jak na razie tylko, jeśli masz ID niezbanowanej konsoli. Co do aut, to zawsze można pobrać z innego źródła ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: ReactPSN

Postprzez RANDY RKO » 01.04.2013, 15:49

Tak,tylko jak narazie moje poszukiwania były nieowocne ponieważ wszystko trzeba aktywować reactPSN lub ściągnąć ze sklepu psn
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Re: ReactPSN

Postprzez Konr@do » 01.04.2013, 17:00

No to co za problem użyć reactpsn? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: ReactPSN

Postprzez RANDY RKO » 01.04.2013, 17:37

W tym problem,że nie umiem się nim posługiwać
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Re: Odp: ReactPSN

Postprzez Mamcie40 » 01.04.2013, 19:35

viewtopic.php?t=4346 może ten temat ci pomoże xD

Wysłano z mojego zaj***tego fonu SE X8
Jeżeli ci pomogłem to powiem ci coś na ucho
DAWAJ PLUSA!!!!!!!!!!
NIE POMAGAM NA PW ,ŻEBY TO BYŁO JASNE
Avatar użytkownika
Mamcie40
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 267
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 28.06.2012, 17:17
Firmware: CFW 3.55 Kmeaw

Re: ReactPSN

Postprzez RANDY RKO » 02.04.2013, 20:29

Już sobie poradziłem z tymi plikami rap,po prostu nie chciały się aktywować te pliki z Gran turismo bo były do wersji USA,a nie EURO,wypróbowałem crasha z pkg+rap i śmiga z react psn.PS.W dalszym ciągu poszukuje plików rap z autami do gran turismo 5 (wersja euro)
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Re: ReactPSN

Postprzez luke666 » 27.04.2013, 10:53

Witam. Podepnę się pod temat aby nie zakładać nowego.

Posiadam Rogerro 4.40 v1.03. Zainstalowałem najnowsze ReactPSN 2.25 (źródło - http://store.brewology.com/ahomebrew.php?brewid=126 ) i niestety mimo tego, że mam włożonego pena do 2 slotu USB nie jestem w stanie podnieść np. Renegade Ops do Pełnej wersji. Dodam jeszcze, że cała instalacja reacta przebiegła pomyślnie (konto "aa" zmieniło nazwę). Pen jest sformatowany w systemie FAT32 , pliki .rap znajdują się w katalogu "exdata". Zauważyłem taką rzecz, że plik .pkg z instalką reacta miał sygnaturę 2.25, z po instalacji w XMB widnieje jako 2.23. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.
luke666
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.04.2013, 22:49

Re: ReactPSN

Postprzez belzebubek » 03.05.2013, 16:54

Witam.Tez mam problem.Chcialem pograc w gry z ps2 na ps3 ktore instaluje sie w postaci pliku pkg.Zainstalowalem placeholder pkg. i reactpsn 2.25 pkg stworzylem nowe konto o nazwie aa i przez pomylke uruchomilem reactpsn bez folderu exdata.Wszystko odinstalowalem i ponownie zainstalowalem jak trzeba z folderem exdata i niestety nie dzialaja gry z ps2 a u kolegi zrobilem tak samo tylko ze od razu dobrze z folderem exdata.Ktos moze wie co sie stalo i jak to naprawic???Prosze o pomoc.Z gory dzieki.
belzebubek
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 03.05.2013, 16:34
Firmware: 4.30

Re: ReactPSN

Postprzez Konr@do » 08.05.2013, 16:23

Usuń konto, program zrób wszystko od nowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: ReactPSN

Postprzez Pobierator » 09.05.2013, 18:04

Hej chłopaki. Ja mam zaś też bardzo dziwby problem z reactpsn 2.26. Otóż mam Rogero 4.40 v1.03 i po zainstalowaniu reactpsn i aktywacji ps2 placeholdera to owszem gry ps2 ładnie działają tylko teraz takie Uncharted 2 nie chce się uruchomić (a przed instalacją i uruchomieniem reactpsn działało), jest teraz ciągle czarny ekran po uruchomieniu gry. Usuwałem konto z ps3 (to aa które reactpsn zmieniło mu nazwę, oraz sam program z xmb) oraz dane gry i savy, a i tak gra nie chce się uruchomić. Próbowałem nawet z aktualizacjami do U2, ale też nic. Jest to reactpsn 2.26 i to raczej on namieszał coś w systemie bo gra przed tym zabiegiem działała. Przywróciłem bazę danych w recovery menu konsoli (opcja 4) - nie pomogło, zainstalowałem na nowo Rogero 4.40 v1.03 i też nic to nie dało. Pozostałe gry w wersji ps3 jakie mam działają dalej. Chciałbym bardzo w to zagrać. Jakieś pomysły?


EDIT.
Już sobię poradziłem z tym problemem. Uncharted 2 znowu działa. Zrobiłem to tak:
Usunąłem reactpsn 2.26 z xmb, oraz to dodatkowe konto z ps3, które utworzyło i poprostu przywróciłem ustawienia fabryczne ps3 z xmb (bez formatowania dysku, same ustawienia). To wszystko. Więcej na Rogero 4.40 nie zaintaluję reactpsn. Gdyby jakieś gry komuś nie działały (czarny ekran po uruchomieniu) to polecam tą metodę. Czy ktoś kto jest na jakimś cfw Rebug też tak ma, że jakieś gry nie działają po instalacji reactpsn? Chodzi mi głównie o Uncharted 2 i 3. Wyczytałem, że są właśnie takie problemy z tymi grami i reactpsn.
Jak pomogłem to daj łapkę.

Za ten post autor Pobierator otrzymał podziękowanie od
david90 (05.03.2014, 17:31)
Pobierator
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 84
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Dołączył(a): 07.07.2012, 15:13

Re: ReactPSN

Postprzez plhanibal » 15.07.2013, 22:16

Witam widzę że temat dotyczy również mnie tylko tyle że jestem w tragicznym położeniu może ktoś z większą głową znający się na rzeczy pomoże mi.
Chciałem sobie dograć dodatkowe DLC do BF3 :( No i ściągnąłem te dodatki .pkg zainstalowałem potem miałem aktywować te dodatki plikami .rap no i tu się zaczęły schody. Ściągnąłem ReactPsn 2.26 i zainstalowałem go na profilu aa utworzyłem folder exdata na moim zewnętrznym dysku usb gdzie mam kopie. Myślałem że to nic nie przeszkadza soft mam rogero 4.41 i spoof do 4.46 wszystko chodziło ładnie gry się odpalały ładnie przed użyciem tego programu i tych plików .rap włączyłem program na tym profilu aa konsola się zresetowała ale tak chyba miało być zmieniła się nazwa profilu z aa na jakaś inna ok myślałem ze już ok no to spróbowałem zagrać w bf3 ale miałem aktywny tylko jeden dodatek no to dalej zacząłem kombinować wyczytałem w instrukcji tego reactpsn 2.26 że można wcisnąć podczas uruchamiania programu trójkąt i L1 Tak zrobiłem i pokazał się jakiś pasek ładowania z napisem fixing zaczęło to skanować mój wewnętrzny dysk HDD PS3 :( przynajmniej tak wyczytałem ze ścieżki myślałem że wszystko pójdzie ok ale na 92 procentach stanęło :( i wyłączyłem konsole konsola się uruchomiła ponownie ale gry teraz nie chcą odpalać tylko wywala mi komunikat że muszę podpiąć pada przez kabel usb i wcisnąć przycisk ps aby zresetować konsole. Po wywaleniu pliku ebot z katalogu HDD\PS3GAME\IDBF3\ gra odpaliła ale coś się posypało bo nie dało się grać online tak jak by nie wykrywało map. Nawet nie wiem co zrobiłem czy mógł by mi ktoś mądrzejszy wytłumaczyć co mam teraz uczynić czuje że ten program coś namieszał w plikach na wewnętrznym hdd i np teraz jak odpalam nawet kopie gry z hdd usb to i tak po próbie odpalanie gry konsola się jak by zwiesza.... Proszę o jakąś radę. :( :?: :?: :?: :? problem dotyczy teraz wielu gier :( na mojej konsoli wywaliłem ten reactpsn i usunąłem profil ale wraz problem występował resetowałem tez ustawienia systemu w ustawieniach konsoli ale dzisiaj też problem wystąpił z tym kablem i podłączeniem pada.

Proszę o pomoc :( Jestem zrozpaczony...... Miało być kompatybilne z rogero.
plhanibal
Member
Member
 
Posty: 11
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.11.2012, 21:58
Firmware: najnowsze jakes

Re: ReactPSN

Postprzez globus20 » 22.07.2013, 22:21

Witam mam problem.
Ściągnąłem kilka gier i z niektórymi mam problem z aktywacją.
Wszystkie które miały plik rap poszły bez problemu np. Fat princes + rap = ok
Niestety Guacamelee miał fixa pkg i po zainstalowaniu fixa nie ma napisu demo przy ikonie gry ale kiedy włączam grę, ona chce się logować do PSN i obojętnie czy się zaloguje czy nie gdy zaczynasz grę jest tylko wersja demo i opcja by wykupić grę. Gdy kończę grę w XMB pokazuje się napis demo koło gry :/ Co z tym zrobić?
Kolejna gra to Joe Danger. Po ściągnięciu w info jest napisane żeby nacisnąć kółko w ReactPsn aby odblokować pełną grę. Czy to ma się jakoś do starszej wersji ReactPsn? Mam 2.26 i jedyne co można zrobić to nacisnąć krzyżyk a program sam wyszukuje folderu exdata. Ktoś wie co i jak?
globus20
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 41
Lokalizacja: Usa
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Dołączył(a): 16.06.2013, 02:16
Firmware: ps3

Następna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

© 2010-2024