Rejestracja karty do konta (nietypowy)

PSN, PSS, Multi, Konfiguracja
  • Sponsorzy

Rejestracja karty do konta (nietypowy)

Postprzez wine_lover » 16.02.2013, 14:46

Witam!

Mam następujący problem, brat cioteczny kupił sobie PS3, ale, że to jeszcze dzieciak i nie posiada konta bankowego, postanowiłem dopisać swoją kartę na jego konto PSN (kartę mam normalnie zarejestrowaną na swoim koncie PSN i wszystko działa).

Wpisuję dane, albo wręcz przepisuję żywcem ze swojej konsoli, a ona mi mówi, że dane karty są nieprawidłowe. Czy ktoś może mi poradzić co zrobić z tym problemem? Dodam, że na karcie są środki.

Ten sam problem wystąpił też u mnie, jak pojechałem z konsolą do kolegi, odpalamy się na jego koncie, chcę zarejestrować swoją kartę (drugie konto PSN na tej samej konsoli) i to samo, że dane są nieprawidłowe :-x
wine_lover
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.02.2013, 14:40

Sponsorzy

Re: Rejestracja karty do konta (nietypowy)

Postprzez kostek136 » 16.02.2013, 15:20

Tu znajdziesz odpowiedź

http://community.eu.playstation.com/t5/ ... oblem-z-dołądowaniem-konta-kartą-kredytową/td-p/17449958


coś jest nie tak nie da się wkleić linka.

Wypowiedz jednego użytkownika

(Jeżeli wpisujesz wszystko tak jak wcześniej i masz w dalszym ciągu problem to zadzwoń do BOKu)


lub wpisz w google: Problem z dołądowaniem konta kartą kredytową - PlayStation Forum
Avatar użytkownika
kostek136
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 145
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 17.09.2012, 17:53
Firmware: ROGERO 4.40 v 1.03



  • Sponsorzy

Powrót do Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024