kilka pytan od kompletnie zielonego

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

kilka pytan od kompletnie zielonego

Postprzez Sirqaz » 08.04.2012, 11:44

Witam serdecznie i prosze o wyrozumialosc. Jestem nowym szczesliwym posiadaczem PS3 Slim 160GB z firmware 4.11. Znalazlem na necie CFW 4.11 i tutorial jak go zainstalowac. Pytanie brzmi czy naprawde mozna zjailbrekowac firmware 4.11? I jak wgram ten CFW to bede mogl grac w gierki sciagniete z neta? I jesli jest to mozliwe to czy to naprawde jest takie proste? Wrzucam sciagniety plik do odpowiedniego katalogu na pendrive aktualizuje konsole z usb restartuje i juz? I juz moge grac? Czy to niesie ze soba jakies zagrozenia? Prosilbym kogos o wyjasnienie gdyz mam sciagniety CFW i waham sie czy nie zepsuje sobie nowiutkiego PS3. Z gory dziekuje za pomoc
Sirqaz
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 08.04.2012, 11:36
Firmware: 4.11

Sponsorzy

Re: kilka pytan od kompletnie zielonego

Postprzez webster » 08.04.2012, 14:49

Obstawiam że twoja konsola to cech3004A więc nic nie da się zrobić z nią. To co mówisz to jest zapewne fake ale na swoje ryzyko możesz spróbować. Nie gwarantuje że to zadziała i odradzam jakiekolwiek próby wgrywania CFW wyższego niż 3.55 bo wyższego do tej pory nie ma.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

© 2010-2024