Monitor , telewizor a ps3.

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Monitor , telewizor a ps3.

Postprzez Shnelock » 21.02.2012, 23:44

Więc tak w domu mam pełno monitorów , telewizorów a mam problem z graniem w swoim pokoju xD.
Więc tak na parterze mam bardzo stary telewizor no działa na nim ps3 ale jednak widać wady w grafice. Jest on strasznie ciężki i duży i do tego stary. Mój pokój jest mały , a nie chce takiego grata mieć w pokoju. A tez chcę pograć sobie wieczorkiem w ciepłym miłym pokoju.
Po drugie mam dużo calową plazmę w salonie , ale zara ktoś chcę oglądać a ja wolę też samotnie popykać. :D
Po trzecie moja siostra ma plazmę ze szwagrem no to tam nie wnikam , nie bede sie wpierdzielal.
Po czwarte moj glupi brat ma plazme , i ma jakas telewizje Orange zrypana co ma na niej 2 programy i oglada raz na ruski rok wiec po co mi tu telewizor. Ale tez wiadomo wole u siebie w pokoju a tv mi nie odda debil xD.
Po 5 mam 3 monitory.
Manta i jakis Samsung takie starsze i 1 nowszy 22 calowy , a o to on :
http://www.arest.pl/produkt/10561/NEC-2 ... lasciwosci
Jest to typowy jak widać monitor komputerowy , a moglbym go na luzie mieć w pokoju.
Czy ten kabel jakiś znaleziony na allegro się nadaje?
http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-do-pod ... 74072.html
Nie chce kupywac nic w ciemno , musze sie wszystko powiedziec. Licze na was pod spodem :D
cos czuje ze jednak nie bede grac na nim ale czekam co mi napiszecie.
Avatar użytkownika
Shnelock
Banned
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.09.2011, 18:45
Firmware: True Blue CFW 3.55

Sponsorzy

Re: Monitor , telewizor a ps3.

Postprzez budman9 » 22.02.2012, 00:56

Podstawową sprawą jest aby monitor posiadał obsługę HDCP. Następna sprawa to czy monitor ma wejście dvi czy vga. Reasumując jeśli wiesz, że twój monitor obsługuje HDCP i ma wejście dvi to ten kabel będzie jak najbardziej OK.
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

© 2010-2024