PORADNIK na 100% trofeów CFW 3.XX i 4.XX

Gotowe tutoriale, poradniki i odpowiedzi na F.A.Q.
  • Sponsorzy

PORADNIK na 100% trofeów CFW 3.XX i 4.XX

Postprzez MEGATRON24 » 26.03.2014, 22:47

Witam, dziś przedstawie Wam sposób na 100% trofeów na wszystkie CFW bez użycia homebrew dostępnych tylko dla 3.55 CFW (mam na myśli homebrew do hackingu trofeów tylko dla 3.55). Co będzie potrzebne
    - CFW 3.XX lub 4.XX
    - jakikolwiek serwer FTP dla PC i PS3 (dla PC najlepsza FileZilla a dla PS3 multiMAN)
    - narzędzie TrophyIsGood dla PC
    - OPCJONALNE: inne PSID by zmniejszyć ryzyko bana i E3 flasher bądź ProgSkeet ale o tym dalej
    - Twój user na PS3 (00000XX)
    - netFramewoek 3.5 lub wyższy na PC
    - i pracująca główka :D :D
Tutorial
    - załaduj grę do hacku trofeów jaką tam chcesz i poczekaj aż się załaduje.
    -wyjdź z gry i upewnij się że załadowała trofea. zobacz w zakładce Kolekcja Trofeów
    -jeśli tak to wejdź w multiMAN i nic nie rób. na PC odpal FileZilla
    -wejdź w te foldery; dev_hdd0 > home > 00000XX (Twój user)> trophy > NPWRXXXXX _ XX (dla przykładu PROTOTYPE 2 to NPWR1864_00)
    - otwórz na PC apke TrophyIsGood
    -otwórz plik global.conf i daj w miejscu user_id= swój ID usera (000000XX)
    -daj swoje REALNE consoleID w miejscu console_id=
    -zapisz zmiany w Notatniku i wyjdź
    -otwórz TrophyIsGood.exe i z FileZilla pobierz trofea gry. aby upewnić się że to gra którą chcesz shackować, wejdź w folder i w jakikolwiek plik .png daj Prawy Pzrycisk Myszy daj na Podgląd/Edycja i wyświetli się zdjęcie/logo gry lub ikonka trofea i powinieneś poznać że to ta gra %-)
    -zrzuć trofea na pulpit i folder z trofeami wzuć bezpośrednio do TrophyIsGood.exe . apka musi być otwarta.
    -wykonaj kroki; a) Refresh b)Advance > Instant Platinum c) File > Save d) Refresh e) File > Close File i zamknij apke
    -wrzuć shackowane trofea z pulpitu do folderu trophy we FileZilla i nadpisz wszystko
    -wyjdź z FileZilla i multiMAN i odpal grę. daj jej moment na załadowanie gdyż trofea muszą się załadować. następnie wyjdź
    -wejdź do Kolekcja Trofeów i sprawdź czy pisze 100%. jeśli tak to jest dobrze ale w środku NIE MA obrazków trofeów. nic nie szkodzi.. najgorsze przed nami... %-)
    -UWAGA, gwarantuje że ten krok jest NAJNIEBEZPIECZNIEJSZY więc radze wykonać go na ZMIENIONYM ID.tak, zgadłeś chodzi tu o synchronizację.... wejdź do Kolekcja Trofeów i naciśnij :^: . następnie Synchronizuj z Serwerem. tak, upewnij się że masz konsolę na tryb OFW albo bana złapiesz szybciej niż coś zrobisz.. podczas syncu trofeów na 100% pasku w 90% wywala błąd. dlatego wyjdź z synchronizacji gdy jest 7-8%. po tym sprawdź trofea tej gry i wejdź w nie. jeżeli masz obrazki to trofea są pomyślnie na Twoim koncie zrobione. jeśli nie to próbuj ponownie jak poprzednio.
    Gratuluję odwagi, ale nie używaj tego w nadmiarze bo złapiesz bana :hammer: Teraz bezpieczniejsza metoda ale TYLKO dla osób z E3 Flahser bądź ProgSkeet
    To teraz nie ma co się rozpisywać. :wink: Wszystkie kroki wykonujecie na CFW POMIJAJĄC SYNC TROFEÓW. Następnie instalujecie OFW i robicie Sync bez ryzyka bana, jest to najbaezpieczniejsze. potem downgrade do 3.55 i z powrotem CFW :D :D :D
LINK do TrophyIsGood
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
A tutaj filmik (po angielsku) jak ktoś czegoś nie rozumie :wink: Miłych hackingów ! :)
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Sponsorzy

Re: PORADNIK na 100% trofeów CFW 3.XX i 4.XX

Postprzez blispx » 17.04.2014, 15:22

Czasami istnieje też konieczność przeniesienia trofeów z jednego profilu na drugi, to ja osobiście korzystałem z tego poradnika - nie chciało mi się ich wbijać od nowa:

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
blispx
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 55
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 27.10.2013, 20:30

Re: PORADNIK na 100% trofeów CFW 3.XX i 4.XX

Postprzez MEGATRON24 » 17.04.2014, 20:19

blispx napisał(a):Czasami istnieje też konieczność przeniesienia trofeów z jednego profilu na drugi, to ja osobiście korzystałem z tego poradnika - nie chciało mi się ich wbijać od nowa:

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

Zgadzam się znam ten poradnik ale to bardziej jeśli chcesz trofea ze starego profka zsynchronizować na swym nowym koncie. Jeśli nie grasz online po prostu przerzuć folder "trophy" ze starego profilu na nowy i odbuduj bazę danych- szast prast i gotowe :D :D :D
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Re: PORADNIK na 100% trofeów CFW 3.XX i 4.XX

Postprzez Demon » 11.12.2014, 01:53

U mnie ten sposób nie działa, robie wszystko jak opisałeś a trofea nie pojawiają. Mało tego mam puste karty jak bym w ogóle nie zdobył żadnego.
Demon
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 26.11.2014, 17:17
Firmware: 4.60
PSN ID: Jarek9898



  • Sponsorzy

Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024