ponownie temat o błąd 8002f1f9

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

ponownie temat o błąd 8002f1f9

Postprzez stasio » 16.02.2012, 11:12

Witam.
Mam problem z tym błędem. Konsola była przerobiona na 3.41 (mam dwie z tym samym problemem).
Przeczytałem już chyba wszystko co się udało mi znaleźć i błąd występuje nadal.
Nie mogę wejść na OFW 3.55, zawsze wywala ten błąd. Próbowałem już aktualizacji z 3.15 do 3.55 i z 3.50 do 3.55.
Z XMB jak i z RECOVERY zawsze to samo :/ podejmowałem nawet próby z SERVICE MODE ale zawsze wylatuje na RSOD i pozostaje format dysku i zabawa zaczyna się od nowa. Wyczytałem że ten błąd pojawia się po tym jak konsola była downgrade'owana na 3.41 (no i obie były). Tylko teraz nie wiem jak sobie z tym poradzić :/ Wgranie RSOD fix nie przejdzie bo trzeba być na 3.55 inaczej nie wchodzi inny soft. Przez LV2dia też nie idzie wrzucenie OFW 3.55 po porostu konsola go nie łapie. Najwyżej gdzie udało mi się wejść to właśnie na OFW 3.50 i z tąd też nie idzie na 3.55.
Nie chciałbym oddawać konsol na e3flasher bo mają niższy nie wyższy soft. Prosiłbym i jakieś wskazówki lub ew. rozwiązanie problemu bo męczę się z tym już 4 dzień a 2 konsole leżą i póki co "do niczego się nie nadają" bo nie działają w nich lasery.
Dziękować

[mod=iraslbn]Temat był poruszany w innym wątku. Przenoszę z ostrzeżeniem do działu pomoc.[/mod]
Avatar użytkownika
stasio
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 26
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 23.10.2011, 19:19
Firmware: 4.56 ;] wolkanszot

Sponsorzy

Re: ponownie temat o błąd 8002f1f9

Postprzez iraslbn » 16.02.2012, 21:02

Jedyne co przychodzi mi do głowy, to wygrzanie procka czyli tzw. rebailling.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

© 2010-2024