Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez LAClippers » 30.10.2012, 00:55

Witam. Patrząc na allegro postanowiłem zerknąć na przeróbki do PS3. Znalazłem aukcje na której koleś sprzedaje przeróbkę, która jest darmowa. Więc postanowiłem, aby mu przygrzać du** z powodu pazerstwa.

Link do aukcji http://allegro.pl/przerobka-odblokuj-ps3-online-cfw-4-30-psn-i2753696118.html

Po wejściu do aukcji proszę o Zgłoszenie zasad -> Nielegalna Kopia Oprogramowania
Numer aukcji to : 2753696118

Oczyśćmy allegro z frajerów sprzedających coś co jest za darmo.

Pozdrawiam.

Za ten post autor LAClippers otrzymał podziękowanie od
bikowal (30.10.2012, 07:29)
Avatar użytkownika
LAClippers
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 188
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Dołączył(a): 17.07.2012, 21:01
Firmware: Konsola Sprzedana

Sponsorzy

Re: Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez irekka » 22.11.2012, 10:36

Może to co napiszę nie spotka się z poparciem autora wątku - ale nie zgadzam się określeniem frajer dla takich osób. Pomijam tutaj kwestię czy taka przeróbka jest legalna. Ktoś oferuje zebrane w jedną paczkę informacje i potrzebne pliki. Oferuje wsparcie poprzez telefon lub gg. Zapłaci od sprzedaży prowizję. Znalazł na tej aukcji 11 osób, którym nie chciało się szukać informacji w sieci. Poświęca swój czas a w komentarzach go chwalą. To dlaczego mam być bardziej papieski od papieża?
irekka
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 21.05.2011, 07:06
Firmware: 4.30

Re: Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez LAClippers » 22.11.2012, 13:33

irekka napisał(a):Może to co napiszę nie spotka się z poparciem autora wątku - ale nie zgadzam się określeniem frajer dla takich osób. Pomijam tutaj kwestię czy taka przeróbka jest legalna. Ktoś oferuje zebrane w jedną paczkę informacje i potrzebne pliki. Oferuje wsparcie poprzez telefon lub gg. Zapłaci od sprzedaży prowizję. Znalazł na tej aukcji 11 osób, którym nie chciało się szukać informacji w sieci. Poświęca swój czas a w komentarzach go chwalą. To dlaczego mam być bardziej papieski od papieża?


Może nie znasz zasad sceny, ale to tak jakbym ci podpier*** pomysł na zrobienie czegoś i sprzedał innym. Byłbyś zadowolony? Jeżeli nie wiesz jak scena PS3 działa to lepiej bądź cicho.
Avatar użytkownika
LAClippers
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 188
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Dołączył(a): 17.07.2012, 21:01
Firmware: Konsola Sprzedana

Re: Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez irekka » 22.11.2012, 17:33

On nigdzie nie napisał, że jest autorem. Ty też tego nie wymyśliłeś. Okradł Cię? Człowiek oferuje pomoc przy wgrywaniu CFW. To wszystko. Za swój czas chce 20 zł. Myślę, że gdyby ktoś zaoferował taki coś na forum to też pewnie znaleźli by się chętni. Nie każdy ma smykałkę do techniki. A co do bycia cicho - mam swoje zdanie i je wyrażam. Tak jak napisałem wcześniej nie zgadzam się na określenie frajer - według definicji to osoba, którą łatwo nabrać. Wcale tu nie pasuje.
irekka
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 21.05.2011, 07:06
Firmware: 4.30

Re: Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez darkos » 22.11.2012, 22:12

Za granicą polak polakowi wilkiem, nie gorzej jest w kraju. Jesteśmy rąbniętym narodem :> Szkoda że jakiś gościu chce sobie dorobić parę złotych na allegro oferując pomoc, tak samo szkoda że LaClipper chce gościa ud***ć .

No offence LA, ale rozumiem ciebie i rozumiem tamtego typa. Są ludzie jak my co pomogą za darmo ale są też tacy co i parę groszy chcą skubnąć. Taki kraj :-))
Avatar użytkownika
darkos
Banned
Platinum Member
 
Posty: 267
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 12.11.2011, 07:39

Re: Pomóżcie usuwać cwaniaków z allegro.

Postprzez Plaster » 23.11.2012, 18:10

Sam bym oddał żeby się w to nie bawić, bo się na tym nie znam.
Plaster
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 28
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.10.2012, 16:18
Firmware: Nie mam konsoli



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024