Podmiana eboot

Emulatory napędu (Cobra ODE itp.)
  • Sponsorzy

Podmiana eboot

Postprzez szajbus35 » 21.06.2015, 13:13

Jak podmienić eboota gry bym mógł zrobić go pod swojego swapa. ? Próbowałem z kilkoma ale zatrzymuje się w momencie wyboru pliku ird, zawsze falied.
|
V

ERROR: Cannot find EBOOT file in SWAP disc
This iso does not contain any EBOOT and does not require to be converted
szajbus35
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 35
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.02.2015, 21:42
Firmware: owf 4.66 + cobra ode

Sponsorzy

Re: Podmiana eboot

Postprzez looozak » 21.06.2015, 20:11

szajbus35 napisał(a):Jak podmienić eboota gry bym mógł zrobić go pod swojego swapa. ? Próbowałem z kilkoma ale zatrzymuje się w momencie wyboru pliku ird, zawsze falied.
|
V

ERROR: Cannot find EBOOT file in SWAP disc
This iso does not contain any EBOOT and does not require to be converted


Nie wiem co robisz, ale domyślam się że korzystając z convertps3iso.exe chcesz przerobić gre pod swapa chociaż w tym programie nie wybiera się pliku ird.

Komunikat błędu mówi że Twoja gra nie ma pliku eboot i nie wymaga konwersji pod swapa.

Opisz dokładnie co próbujesz zrobić.
PS3 3004A OFW 4.66 + Cobra ODE 5.10B FW 2.2 SWAP disc (NON-DMC) by khalkedon
looozak
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 191
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 06.03.2014, 21:06
Firmware: OFW 4.66 + Cobra Ode

Re: Podmiana eboot

Postprzez szajbus35 » 21.06.2015, 20:26

looozak napisał(a):
szajbus35 napisał(a):Jak podmienić eboota gry bym mógł zrobić go pod swojego swapa. ? Próbowałem z kilkoma ale zatrzymuje się w momencie wyboru pliku ird, zawsze falied.
|
V

ERROR: Cannot find EBOOT file in SWAP disc
This iso does not contain any EBOOT and does not require to be converted


Nie wiem co robisz, ale domyślam się że korzystając z convertps3iso.exe chcesz przerobić gre pod swapa chociaż w tym programie nie wybiera się pliku ird.

Komunikat błędu mówi że Twoja gra nie ma pliku eboot i nie wymaga konwersji pod swapa.

Jak robie gre iso pod swapa , wywala błąd że nie ma pliku eboot.
Czy ta gra będzie chodziła bez swapa czy musze tą gre rozpakować wrzucić eboot z innej gry i spakować?
szajbus35
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 35
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.02.2015, 21:42
Firmware: owf 4.66 + cobra ode

Re: Podmiana eboot

Postprzez looozak » 21.06.2015, 22:49

szajbus35 napisał(a):
looozak napisał(a):
szajbus35 napisał(a):Jak podmienić eboota gry bym mógł zrobić go pod swojego swapa. ? Próbowałem z kilkoma ale zatrzymuje się w momencie wyboru pliku ird, zawsze falied.
|
V

ERROR: Cannot find EBOOT file in SWAP disc
This iso does not contain any EBOOT and does not require to be converted


Nie wiem co robisz, ale domyślam się że korzystając z convertps3iso.exe chcesz przerobić gre pod swapa chociaż w tym programie nie wybiera się pliku ird.

Komunikat błędu mówi że Twoja gra nie ma pliku eboot i nie wymaga konwersji pod swapa.

Jak robie gre iso pod swapa , wywala błąd że nie ma pliku eboot.
Czy ta gra będzie chodziła bez swapa czy musze tą gre rozpakować wrzucić eboot z innej gry i spakować?


Nie pytaj czy będzie chodziła bez swapa bo nawet nie podałeś tytułu gry. Wrzuć do konsoli i zobaczysz czy działa. Najprawdopodobniej na płycie swap nie masz eboota do tej gry lub eboot w Twojej grze jest nieoryginalny i dlatego nie możesz go przerobić. Najpierw wygeneruj obraz gry z plikiem ird żeby mieć pewność że eboot jest oryginalny i jeśli nadal nie będziesz mógł przerobić to wypal nowego swapa który będzie miał eboot do tej gry.

Wrzucania eboota od innej gry nie będe komentował %-)
PS3 3004A OFW 4.66 + Cobra ODE 5.10B FW 2.2 SWAP disc (NON-DMC) by khalkedon
looozak
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 191
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 06.03.2014, 21:06
Firmware: OFW 4.66 + Cobra Ode

Re: Podmiana eboot

Postprzez szajbus35 » 21.06.2015, 22:58

No to skomentuj bo o to tu chodzi a eboty mam najnowsze.
szajbus35
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 35
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.02.2015, 21:42
Firmware: owf 4.66 + cobra ode

Re: Podmiana eboot

Postprzez looozak » 22.06.2015, 14:58

szajbus35 napisał(a):No to skomentuj bo o to tu chodzi a eboty mam najnowsze.


Nie można tak po prostu sobie wrzucić eboota od innej gry.
Najpierw wygeneruj obraz gry z jej plikiem ird (genps3iso.exe i wybierasz plik ird podczas generowania, jeśli wyskoczy błąd oznacza to że Twoja gra nie jest kopią 1:1 i prawdopodobnie masz właśnie nieoryginalny eboot przez co nie ma go na płycie swap, a jeśli obraz się utworzy to masz już pewność że gra ma wszystkie oryginalne pliki.

Jeżeli przy przerabianiu swapem nadal będziesz miał błąd że nie ma eboota to najbardziej prawdopodobne nie masz eboota do gry na płycie. Ale skoro twierdzisz że masz (i okaże się że gra wygenerowała się z ird) to gry nie da się przerobić swapem i albo będzie działała normalnie bez przerabiania (co myślę że już sprawdziłeś) albo nie pograsz na cobrze.
PS3 3004A OFW 4.66 + Cobra ODE 5.10B FW 2.2 SWAP disc (NON-DMC) by khalkedon
looozak
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 191
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 06.03.2014, 21:06
Firmware: OFW 4.66 + Cobra Ode



  • Sponsorzy

Powrót do Emulatory Napędu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

© 2010-2024