Początki z hen

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

Początki z hen

Postprzez sticzu » 24.11.2023, 13:27

Hej
PS3 (4.90) świeżo przerobione na hen, zainstalowany multiman i pkgi store.
Mam kilka pytań bo nie wiem czy filmy z YT są aktualne...

1). Gry pkg+rap - kopiujemy plik rap do odpowiedniego folderu, instalujemy grę, restart i gramy czy coś pominąłem?

2). Wiele gier jest w pliku rar a po rozpakowaniu sa luźne foldery (sfb)?
Jak to ogarnąć aby zagrać? Przerobić na ISO i dalej przez multimana? Nie potrzeba tu pliku rap?

3). Po ściągnięciu gry z pkgi store i zainstalowaniu przez package manager pliki które zainstalowalem same się usuwają? Nie mam już ich w package managerze

4). Skąd ściągacie gry? Szukam czegoś aby dwie osoby mogły grać, sportowe to wiem ale coś z podzielonym ekranem

5). Jak sprawdzić czy dana gra działa offline?
Ściągnąłem tekkena revolution, po zainstalowaniu każe wcisnąć start, pozniej info że serwery wygasły i powrót do menu aby wcisnąć start i takie błędne koło...

Preferuje odpowiedzi tutaj bo wiedza się może jeszcze komuś przydać ale jak coś to możecie śmiało pisać lub wrzucać linki na priv

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
sticzu
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.03.2014, 21:38
Firmware: seria

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

© 2010-2024
cron