Po odłączeniu kabla pad traci łączność

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Po odłączeniu kabla pad traci łączność

Postprzez Shavo » 06.10.2017, 15:52

Witam. Jest to mój pierwszy pad do PS3 i kompletnie nie ogarniam. Kupiłem dzisiaj używanego pada w sklepie - podobno sprawdzany. W każdym razie jest z nim dziwny problem. Pad po podłączeniu do konsoli kablem działa normalnie, zapala się dioda przy numerze 1 z tyłu pada. Gdy odłącze kabel dioda gaśnie i pad przestaje działać. Przez kilkanaście\kilkadziesiąt sekund kontroler nie reaguje nawet na przycisk główny (ten z logiem playstation). Dopiero po upływie tego czasu po naciśnięciu przycisku głównego zaczynają mrugać wszystkie 4 diody i gasną po paru sekundach. Próbowałem resetować pada wykałaczką (chyba wystarczy nacisnąć a nie trzymać X sekund ?). Ktoś wie co to może być ? Jak nie uda mi się tego ogarnąć to będe pada oczywiście reklamował, ale nie chciałbym żeby się okazało że to jakaś pierdoła którą mogę naprawić samodzielnie.
Shavo
Member
Member
 
Posty: 17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.09.2017, 01:06

Sponsorzy

Re: Po odłączeniu kabla pad traci łączność

Postprzez Cyqor » 06.10.2017, 17:09

Sprawdź na innej konsoli jeśli masz taką możliwość. Wykałaczka nie jest czasem na gruba na przycisk reset? Igłą spróbuj.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Re: Po odłączeniu kabla pad traci łączność

Postprzez Shavo » 06.10.2017, 17:27

Słychać charakterystyczne kliknięcie podczas wciskania resetu więc jest ok. Pozatym gasną diody po naciśnięciu. Skocze do kumpla pod wieczór i sprawdzę na jego konsoli i kablu.

EDIT: Rozwiązałem problem. Powodem był plugin do obsługi pada od xboxa 360 :) "ps3xpad"
Shavo
Member
Member
 
Posty: 17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.09.2017, 01:06



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

© 2010-2024