pady tanie

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Re: pady tanie

Postprzez iwan91 » 12.06.2012, 19:00

Hoodie89 napisał(a):iwan91 skoro zamówiłeś to jak je dostaniesz może zrobisz krótką recenzję ?

tak zrobię tylko na pada muszę czekać ok 2 tygodnie.

Doominq napisał(a):Te pady to na bank podróbki... Od razu w oczy rzuca się brak napisów SIXAXIS i DUALSHOCK 3 na frontowej częśći panelu (przy diodach i wtyczce USB)

Właśnie przyszła mi nowa konsola ps3 i mam pada oryginalnego.
Rzeczywiście na originale są te napisy. (choć pisze i tak made in china :/)
iwan91
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 22
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.06.2012, 17:23

Sponsorzy

Re: pady tanie

Postprzez Doominq » 12.06.2012, 19:59

Teraz wszystko jest made in china, tylko oryginalne pady są na pewno robione z lepszej jakości materiałów, gdyż fabryki są sony, jedynie siła robocza z chin ( tak postępują teraz wszystkie koncerny np. samsung, apple itp. )

W ogóle zwróć uwagę na to w jakim będziesz miał go pudełku, bo coś mi się wydaje, że to umieszczone w aukcji jest dla zmyłki. Wnioskuję to z tego, iż tam da się zauważyć napisz DUALSHOCK 3, także czuć mi tutaj lekkim szwindlem :P
Doominq
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 25
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.08.2011, 10:41

Re: pady tanie

Postprzez iwan91 » 13.06.2012, 01:22

To może powiedzie jak mam testować pada, na jakich grach, na co zwrócić uwagę itp.
(Może macie jakiś schemat jak testować pady?)
iwan91
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 22
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.06.2012, 17:23

Re: pady tanie

Postprzez Doominq » 13.06.2012, 10:59

Hmm... Po pierwsze zwróć uwagę na to jak są złożone i z czego, porównaj z oryginalnym padem. Sprawdź czy nic nie trzeszczy, nei skrzypi itp.

Następnie odpal jakąś grę i porównaj jak zachowuje się ten pad względem oryginalnego (czułość, czas reakcji itp).
Warto też przyjrzeć się temu, z jakiej odległości możliwe jest granie - jest to zazwyczaj znacznie krótszy dystans, niż w przypadku oryginałów.

No i ostatnia sprawa. Załatw jakąś grę wykorzystującą akcelerometr (np. killzone 3) i sprawdź jak w tej kwestii to wygląda, gdyż podejrzewam, że tutaj będą największe cyrki.

Możesz jeszcze przyjrzeć się temu, jak długo pad trzyma na baterii, jak długo się ładuje oraz na to, jak działa wibracja itp.

Generalnie wszystko wyjdzie w 'praniu' im więcej pograsz, tym więcej wad bądź zalet zauważysz :)
Doominq
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 25
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.08.2011, 10:41

Re: pady tanie

Postprzez iwan91 » 26.06.2012, 12:21

Dostałem właśnie tego pada(czekałem 2 tygodnie) http://allegro.pl/dualschock-3-kontrole ... 45533.html i ku mojemu zdziwieniu przy usb ma napis dualshock i sixaxis. Więc można założyć że oryginał. Jak po testuję to napiszę więcej jak się zachowuje.

PS. Widzę że troszkę ciężej chodzą przyciski w porównaniu do mojego oryginalnego pada (ale tam mogą już być trochę wyklinane przyciski w moim oryginalnym padzie więc dlatego mam takie odczucie)

edit 2.07.2012 9:35
Po testowałem pada i większych różnic nie widzę w stosunku do oryginalnego pada.
iwan91
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 22
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.06.2012, 17:23

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

© 2010-2024