Opis wszystkich programów homebrew - poszukiwania

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Opis wszystkich programów homebrew - poszukiwania

Postprzez GrubyAdek » 27.03.2019, 09:17

Witam! Miałem kiedyś zmodyfikowanego xboxa360, którego obsługę już ogarnąłem, ale ostatnio zakupiłem ps3 z CFW 4.84 i poszukuję opisu tych wszystkich programów homebrew typu multiman, webman itd generalnie tych których się najczęściej używa. Przeczytałem poradnik dla zielonych. Chciałbym się dowiedzieć jak wrzucać gry, co robi dany program, na co zwracać uwagę, aby nie uceglić konsoli )nie będę grał przez internet) oraz jak zmienić dysk w sensie wiem, że trzeba wgrać nowe cfw, widziałem poradnik z tego forum, ale jaką wersję cfw wrzucać? Szperałem już trochę po forum, ale nie znalazłem takiej jasnej i przejrzystej instrukcji obsługi i opisu programów. Są gdzieś informacje o tym wszystkim? Bardzo chętnie o tym poczytam, z góry dziękuję.
GrubyAdek
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.03.2019, 08:39

Sponsorzy

Re: Opis wszystkich programów homebrew - poszukiwania

Postprzez Legrys » 27.03.2019, 21:23

PS3 jest moim zdaniem bardziej logiczne niż Xbox ale to może dlatego, że miałem ją jako pierwszą :hammer: Poradników jest dużo ale też są przestarzałe, Multiman, webman, irisman- chyba wszystko co do "życia" potrzebne ;P Tu masz garść informacji na czasie :)
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024