nowy ps3 i firmware

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

nowy ps3 i firmware

Postprzez men8383 » 20.12.2011, 09:23

Witam,
poszperałem na forum, ale nie mogę znaleźć informacji. A jeśli nawet jest, to na tyle zakopane, że może warto odświeżyć.
Chciałbym sobie zrobić prezent na gwiazdkę i kupić ps3. Interesuje mnie wersja z firmware max 3.55 żebym mógł wiadomo co zrobić. W przyklejonym temacie jest info o wersjach. Chciałbym kupić nawet dzisiaj, ale nie chcę wtopić więc :

  • Czy oglądając pudełko jestem w stanie stwierdzić, jaka to jest wersja? W przyklejonym temacie jest "Na pudełku lub spodzie konsoli jest następujący zapis". Jednakże w postach niżej ktoś pisze, że nie ma takiej możliwości. Może ktoś zobaczyć na swoje pudełko i potwierdzić, czy jest wersja firmware?
  • Jeśli nie mogę sprawdzić na pudełku wersji firmware, to czy jeśli kupię wersję 160gb będzie to na pewno firmware max do 3.55?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
men8383
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 20.12.2011, 09:14

Sponsorzy

Re: nowy ps3 i firmware

Postprzez iraslbn » 20.12.2011, 20:52

Bywają na alledrogo z tą wersją softu, musisz polować.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: nowy ps3 i firmware

Postprzez blyoghurt » 20.12.2011, 21:01

Po pudełku można trochę się domyślać. Jeżeli konsola to model CECH-30xx, to z pewnością ma nowszy firmware i bez możliwości downgrade. Do tego występują one 160GB i 320GB. Jeżeli konsola ma model CECH-25xx, to w niej występują softy zarówno poniżej 3.55, jak i powyżej (zależnie od tego, kiedy została wyprodukowana). Tutaj jedyną możliwością sprawdzenia jest DATA CODE, który znajduje się jedynie na spodzie konsoli (czyli trzeba by było otworzyć pudełko). Konsole te również występują w wersji 160GB i 320GB.
Wszelkie inne modele konsol mają starsze wersje firmware (np. CECH-20xx, czy CECH-21xx). Dodatkowo te modele występowały z dyskami 120GB i 250GB i po tym od razu również można się dowiedzieć.
Oczywiście liczy się to tylko konsol, które nie były odpakowane i nie zostały zaktualizowane.

Tak więc jeżeli konsola ma dysk 160GB, to istnieje możliwość, że ma poniżej 3.55, ale dużo bardziej prawdopodobne jest to, że będzie to nowszy firmware.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

© 2010-2024